Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

18.08.2012 Najpiękniejsze urodziny mojego życia
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 6:39    Temat postu: 18.08.2012 Najpiękniejsze urodziny mojego życia Odpowiedz z cytatem

Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo, skrupulatnie planowaliśmy każdy element, a on minął jak krótka chwila. Stał się wspomnieniem, jednak zdecydowanie najpiękniejszym ze wspomnień.
Ta sobota była słoneczna, niezwykle przyjemna. Noc przepełniona emocjami, w połowie nieprzespana. Poranek spokojny- poranna kawa z rodzicami, życzenia z okazji moich urodzin, ubieranie bramy przed domem, kąpiel. Później ruszyła cała machina przygotowań - fryzjer, kosmetyczka, wszystkim byłam wprost zachwycona. Od rana uśmiech nie schodził z mojej twarzy, stres który jeszcze poprzedniego dnia mocno mi doskwierał, teraz uleciał jak bańka mydlana. Przed 15 przybyła świadkowa, nadszedł czas ubierania. Czułam się jak księżniczka...od chwili włożenia sukni byłam spokojna i szczęśliwa. Niedługo potem zjawił się mój najukochańszy, przecudowny wówczas jeszcze Narzeczony. Mama powiedziała "Kuba idzie" a mi wtedy serce zaczęło walić jak oszalałe. Widziałam w jego oczach zachwyt, stres, emocje...Pocałował mnie, a ja cieszyłam się, że mam go już przy sobie. Błogosławieństwo było najbardziej wzruszającym momentem w tym dniu.Po raz pierwszy w życiu zobaczyłam łzy w oczach mojego taty. Najlepiej trzymała się moja mama, chociaż widziałam, że jest na granicy. Ja totalnie rozkleiłam się gdy pobłogosławiły nas moje babcie i dziadek. Oni nie kryli łez....poczułam jak niezwykle ważną chwilą jest ślub, ile on znaczy również dla naszych bliskich. Wkoło było sporo ludzi, moja mama zaprosiła najbliższą rodzinę, żeby również uczestniczyli w tym ważnym momencie. Następnie ruszyliśmy do kościoła. Tam rozpoczęła się największa magia tego dnia... myślałam, ze się popłaczę ze szczescia gdy szliśmy do ołtarza, a w tle słychać było przecudowną "Arię na strunie g" wykonaną na skrzypcach i organach. Poczułam taką niesamowitą radość, wzniosłość chwii i pomyślałam przez moment "Jak ludzie mogą nie chciec wziąć ślubu, to niepojęte ". Mój braciszek odczytał Hymn o miłości, koleżanka pięknie zaśpiewała psalm. Nadszedł czas przysięgi... byliśmy wpatrzeni w swoje oczy, drżały nam głosy, emocje były ogromne. Przysięgaliśmy sobie nawzajem, wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Nałożyliśmy obrączki (świadek się pomylił i mój Mąż próbował włożyć mi swoja obrączkę, która jest pół rozmiaru mniejsza od mojej...oczywiście nie weszła i podjął próbę nałozenia drugiej, tym razem się udało. Nawet to mnie nie wytrąciło z równowagi uśmiech )
Po Komumnii Św. kolezanka zaśpiewała http://www.youtube.com/watch?v=QBAx4kUuDmY a na koniec Ave Maria. Wszyscy byli oczarowani oprawą muzyczną ślubu i tą całą niesamowitą atmosferą. Dziękowałam Bogu za tę chwile, za cudownego mężczyznę którego postawił na mojej drodze. Czułam JEGO obecność całą sobą, wiedziałam, że jest obok nas.
Po wyjściu z kościoła obsypali nas płatkami róż, ryżem i konfetti. Życzeniom nie było końca uśmiech (wina i czekoladki będziemy pić i jeść jeszcze dłuugo). Na sale dojechaliśmy ostatni, goście już czekali, a mamy przywitały nas chlebem i solą. Był obiad, a potem pierwszy taniec. Zahaczałam obcasem o koło sukni, zapomnieliśmy jednego elementu ale wybreliśmy i wszyscy byli zachwyceni. Zabawa, taniec, śpiew trwały do 6 nad ranem. Zespół był genialny, wszyscy tańczyli, nikt nie siedział. Było niesamowicie Very Happy Welon złapała kuzynka, a muszkę mój brat. Były oczepinowe zabawy, potem puszczanie lampionów i podziękowania dla rodziców. Rodzice otrzymali od nas ślubny portret i kosz pełen smakołyków.
Była to niezwykła, niezapomniana noc, która na zawsze pozostanie w naszych sercach. Dopełnieniem były oczywiście wspaniałe poprawiny uśmiech

Teraz juz jestśmy mężem i żoną....Jest cudownie. Zmieniło się wiele...czuję, że tworzymy jedno - wspólnotę miłości. Nareszcie zamieszkaliśmy razem, dbamy o siebie nawzajem i jest jak w bajce. Wierzę, że ta bajka nigdy się nie skończy/




_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej, najpiękniejszej drodze życia! uśmiech oby szczęście nigdy Was nie opuszczałouśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewka1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Lip 2012
Posty: 60
Skąd: chorzów

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i miłości.
Cudowna relacja, pięknie wyglądaliście!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądaliście uśmiech
Piękna z Ciebie kobieta- i piękna suknia uśmiech
Wszystkiego najlepszego róża róża róża róża róża róża
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo dobrego na tej Nowej Drodze. uśmiech
Pięknie wyglądaliście!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, dużo miłości. róża
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja. Piękna para Smile

Życzę Wam samych szczęśliwych chwil i miłości aż po kres kwiatek kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie gratulacje uśmiech
Pięknie wyglądaliście. Przepiękną suknię miałaś, jestem oczarowana.
Mnóstwo szczęścia i radości na wspólnej drodze życia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!wykrzyknik
Dzużo dużo szczęścia uśmiech
Piękna z Was para uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 28 Sie 2012, 8:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądaliście uśmiech Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group