Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przetapiane vs. kupione
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Skąd macie obrączki
przetapiane (własne złoto)
49%
 49%  [ 34 ]
kupione np. Apart
49%
 49%  [ 34 ]
ktoś da Wam z rodziny
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 69

Autor Wiadomość
arek24
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 126

PostWysłany: Sro 8 Wrz 2010, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my jak przedmówczynie mamy z Apartu uśmiech Wybrane, wyczekane na całe życie:)
_________________
Kasia i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ART. DECO JUBILER
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 352

PostWysłany: Pon 13 Wrz 2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wkleisz zdjęcia Waszych obrączek, bo na forum na pewno wszyscy są bardzo ciekawi jak będą wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 9 Mar 2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę zebrać jakieś złoto od rodziny, zawsze to jakaś oszczędność. Gdyby udało się uzbierać tyle złota ile potrzebujemy (a w sumie mamy wąskie palce;p) to koszt obrączek wyniesie ok. 700 zł (zamiast 1500). Z drugiej strony zastanawiam się, czy nie stracimy przy tym więcej (dodając koszt oddanego do przetopienia złota i kwotę za robociznę). Byłyście zadowolone z przetopionych obrączek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
straszna_dama
guru
guru


Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 6180
Skąd: Göteborg/Szwecja

PostWysłany: Sro 9 Mar 2011, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to chyba tylko odczujecie fakt, że są tańsze, żadnej innej różnicy chyba bym nie widziała uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 14 Mar 2011, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam głupie pytanie język
Obrączki z przetopionego własnego materiału są niewątpliwie oszczędnością. Nam się jednak bardzo podobają jedne z Apartu. Powiedzcie, czy gdybyśmy zażyczyli sobie wykonanie obrączek w takim kształcie to czy jakikolwiek złotnik by robił problem, albo potem miał problem za jakieś naruszenie praw autorskich, prawa o konkurencji itp? Niby wydumane ale o tak różnych rzeczach się słyszy... oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli znalazłaś zdjęcie tych obrączek gdzieś w internecie to po prostu wydrukuj je i pójdźcie z nim do jubilera i dajcie mu jako wzór. My właśnie tak zrobimy, znalazłam na allegro obrączki które nam się podobają i pójdziemy z tym zdjęciem do jubilera, nam właśnie pani powiedziała, że najlepiej pokazać zdjęcie wybranych obrączek. A, że wzór jest z Apartu to co z tego? przecież na pewno nie będziecie wszystkim naokoło mówić skąd macie obrączki bo po co to komuś potrzebne uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi, gdzie warto robić ze swojego złota we Wrocławiu? Bo na razie skłaniamy się ku Geselle, widzę zresztą, że we Wrocławiu ceny 600 - 700 zł to raczej standard, ale za to w mniejszych miastach można już za 300 zł i teraz zastanawiam się, czy stawiać na polecaną firmę, szczególnie, że ich wzór nam się podoba, więc pewnie zrobią go idealnie jak na zdjęciu, czy nie ma sensu przepłacać i poczytać o jubilerach w rodzinnej mieścinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pytałam w Lublinie (jest dużo mniejszy od Wrocławia) i w jednym podali mi cenę około 500 zł za przetopienie, myślałam jeszcze o jakiejś cyrkonii albo brylancie ale wtedy więcej wyniesie. U Śliwińskiego koszt wybranego przez nas modelu to 750zł a Niewęgłowski 650- 800zł myślę,że jak jeszcze poszukam to znajdę taniej uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

monik@ napisał:
Ja pytałam w Lublinie (jest dużo mniejszy od Wrocławia) i w jednym podali mi cenę około 500 zł za przetopienie, myślałam jeszcze o jakiejś cyrkonii albo brylancie ale wtedy więcej wyniesie. U Śliwińskiego koszt wybranego przez nas modelu to 750zł a Niewęgłowski 650- 800zł myślę,że jak jeszcze poszukam to znajdę taniej uśmiech


Ja jestem ze 100 tysięcznego miasta, i tam niby za 300 można dostać, ale wiem to od pary, która brała ślub prawie dwa lata temu, więc może po prostu ceny tak poszły w górę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monik@
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 159
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 16 Mar 2011, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny na pewno poszły w górę, ale myślę, że tu chodzi też o firmę, u mniej znanego jubilera będzie taniej, sama takiego poszukam bo zależy mi na dobrym wykonaniu konkretnego wzoru a nie na renomie firmy która wykona obrączki
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Obrączki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group