Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co irytuje zespoły i DJ najbardziej, a co trochę mniej..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale przecież to nie jest "obowiązkowy" punkt programu, może para młoda nie chciała tego na filmie, a może nie chce komuś robić darmowej reklamy? różne są motywacje. Jak dla mnie, zespół powinien się skupić na graniu, a nie na tym, żeby być na płycie. Chociaż zgadzam się, miło żeby był, bo to dziwne, że nie widać kto zabawia gości.
A czy jest zwyczajowo przyjęte, że zespół dostaje film z wesela tak w ogóle? (wysłałam do mojego zespołu kilka zdjęć, na których byliśmy razem z nimi i to tyle).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zespołom przeszkadzają światła rozstawiane przez niektórych filmowców?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam


Ostatnio zmieniony przez Alicjamedia dnia Czw 22 Gru 2011, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:A czy jest zwyczajowo przyjęte, że zespół dostaje film z wesela tak w ogóle?
Nie ma takiej reguły.Jeżeli już, to młodzi zamawiają dodatkowy film i mogą przekazać, ale nie muszą.

Na pytanie Alicjamedia: światła: nie zdażyło mi się.
Dźwięk linia: nie korzystam z tego.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.


Ostatnio zmieniony przez WIDEOFILM dnia Czw 22 Gru 2011, 10:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm - zakładając temat w takim miejscu trzeba liczyć się z odzewem osób oceniających z drugiej strony. Alicjamedia tego nie szanuje, więc raczej istnienie wątku nie ma sensu. Każdy kto ma odmienne zdanie jest zły i zostanie skrytykowany.

Alicjamedia - nie edytuje się postu, na który ktoś odpowiadał.. Od wczoraj wykonujesz dziwne operacje - albo usuwasz post w ostatniej chwili i odpowiedź wygląda idiotycznie, albo po odpowiedzi (z cytatem, więc widać, że doszło do zmiany) zmieniasz całkowicie post.

Nie zauważyłam też, żeby który kolwiek wątek 'rozwaliła'. Wypowiadam się na temat, cytując Twoje wypowiedzi. Jeżeli już, to ty wprowadzasz zamęt zmieniając/usuwając posty. Skup się na temacie, a nie osobistych wycieczkach.. Widać brakuje merytorycznych argumentów, skoro czepiasz się miejsca zamieszkania oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zespołom przeszkadza, że filmowcy "wpinają" się w ich system realizacji dźwięku w celu zgrania ścieżki dźwiękowej, jeśli tak, to dlaczego?
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi filmami z wesela zależy- nam zawsze dawali film. Pytali, czy chcemy. A jako że na początku działania nie mieliśmy kasy na fajne demo- tylko zawsze ludzie przyjeżdżali na próbę,żeby nas posłuchać- cieszyliśmy się z tych filmów, bo to było dla nas coś namacalnego, co mogliśmy ludziom pokazać na starcie Cool

No i - do dziś mam pamiątkę z tego okresu życia, kiedy grałam Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie irytuje to że "branża" zamiast współpracować ku budowaniu coraz lepszej jakości usług i uczciwej rywalizacji napiernicza się na forach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
klasz
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sty 2011
Posty: 39
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 13:38    Temat postu: Irytacje weselne Odpowiedz z cytatem

picasso napisał:
Mnie irytuje to że "branża" zamiast współpracować ku budowaniu coraz lepszej jakości usług i uczciwej rywalizacji napiernicza się na forach.


... I tymi dwiema rencyma się podpisuję pod Picasso...

A powstał wątek tylko dla "branży", dlaczego takie tam pustki?

scaliłem posty/mod/
_________________
muzyka umysł rozjaśnia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 22 Gru 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, ja też się nad tym zastanawiam.Do wielu firm wysłałem zaproszenia do przyłączenia się do grupy i bez odzewu. Sam byłem pomysłodawcą stworzenia takich działów dla branży muzycznej i foto-wideo.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
picasso
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 186
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 13 Sty 2012, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDEOFILM napisał:
No właśnie, ja też się nad tym zastanawiam.Do wielu firm wysłałem zaproszenia do przyłączenia się do grupy i bez odzewu. Sam byłem pomysłodawcą stworzenia takich działów dla branży muzycznej i foto-wideo.


Ja wiem dlaczego ale Ci nie powiem - sam się domyślaj Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group