Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie bukiety dla druhen?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 0:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pinesska napisał:
Dzięki za utwierdzenie mnie w tym. uśmiech
Bo jaednak dając wolną rekę druhna liczyłam że one bedą miały skromne bukiety z powiedzmy różyczek. A jedna mówi że ona chce bukiet z 50 ciu orchidei i wiszący na 1 m. Shocked oszalałam jak to usłyszałam. Ja chciałam dla siebie bukiet prosty żaden wiszący z dużej ilości pościskanych róż i dla nich również mniejsze o połowę bukiety z róż np. zółtych.


No cóż, szczęka mi opadła jak to przeczytałam. Rozumiem,że dziewczyny sobie same kupują kwiaty, tym bardziej chęć wydania tak wielkich pieniędzy na bukiet w momencie kiedy jest się "tylko" druhną świadczy o głupocie.
a jeśli Ty płacisz- o naciągactwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 7:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wogóle dziwią jakie kolwiek problemy z świadkami czy druchnami. Jeżeli je macie z nimi to świadczy że to n oe są odpowiednie osoby na tą rolę. Moja świadkowa jest moją przyjaciółką i wie że ten dzień będzie najważniejszym dniem mojego życia więc będzie mnie w nim wspierać a nie dokładać zmartwień.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją świadkową najprawdopodobniej będzie moja siostra uśmiech
Nie będę jej zawracać głowy kwiatkami, zamówię dwa bukiety, dla mnie i dla niej. język

Sama nigdy nie byłam świadkową, ale na pewno dostosowałabym się do Panny Młodej. Jeśli kupiłaby taki, jaki sama uznałaby za stosowne- luz, jeśli dałaby mi wolną rękę, to też luz, kupiłabym sobie mały bukiet z podobnych kwiatów i już uśmiech

Jak dla mnie to to są zwykłe kwiatki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie nheledore Uważam że są większe problemy niżeli bukiet. a kto tam pamięta jaki bukiet miała i to w dodatku świadkowa?? czasem się nie pamięta jak była ubrana a nawet kto nią był ;p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NutkaMisio, mnie samej teraz nie przechodzi do głowy żaden bukiet, który miała Panna Młoda, a jaki bym pamiętała.

Kurczę, aż wstyd... uśmiech
Ale to pewnie temu, że nigdy, jak byłam na Weselu nie wiedziałam ile to kosztuje przygotowań. I najnormalniej w świecie nigdy nie zwracałam na takie "drobiazgi" uwagi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurczaczek ale pikuś z tym bukietem... ja jak byłam świadkową to nikt mnie się o zdanie nie pytał. dostałam bukiet i miałam go w kościele trzymać i tylko tyle i tak on zostawał potem przy obrazie Matki Boskiej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, jak ja byłam świadkową, złapałam w dniu ślubu jakiś wiecheć z kwiaciarni po wyjściu od fryzjera. I tyle, był niewielki, niedrogi. Sama nie pamiętam, co to było, chociaż ślub był 16lipca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
florma_dekoracje
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2011
Posty: 16
Skąd: Osiecz Mały

PostWysłany: Pon 19 Wrz 2011, 18:37    Temat postu: Dziwne Odpowiedz z cytatem

Doprawdy dziwne zachowanie tej wymagającej świadkowej. Oczywiście nie ma obowiązku, aby bukiet świadkowej korespondował z bukietem ślubnym, ale to rozwiązanie jest najczęściej stosowane. Do tego dochodzi jeszcze kwestia butonierki dla świadka - tu wypadałoby zachować pewien związek. Tak czy owak decydujący powinien być głos panny młodej.
_________________
www.florma.pl - dekoracje okolicznościowe
www.plakato.pl - wydruki wielkoformatowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 165
Skąd: Mysłakowice/Dania

PostWysłany: Wto 20 Wrz 2011, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja świadkowa będzie miała 50% objętości mojego bukietu...świadkową jest siostrzyczka i bardzo się ucieszyłą że będzie miała taki sam jak ja bukiet tyle, że mniejszy bo bardzo jej się spodobał mój bukiet Very Happy Zresztą od samego początku była mowa że jej bukiet będzie mniejszą wersją mojego Smile
_________________
MIŁOŚĆ-powiedzieć to sekundy, całe życie aby udowadniać.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2011, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja świadkowa zastanawia się bukiet, bransoletka czy broszka. Chciałaby żeby "ozdobnik" był praktyczny żeby mogła mi pomóc. Mi jest obojętne, wydaje mi się że chciałaby bukiet, ale wstydzi się powiedzieć. Pewnie się naczytała o krwiożerczych pannach młodych, które świadkowe traktują jak kukiełki i koniecznie powinny gorzej wyglądać język
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group