Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

szukam porad względem balsamu

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 3:18    Temat postu: szukam porad względem balsamu Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za nowy temat, bo w sumie mogłabym to podpiąć pod któryś z już istniejących, ale przyznam, że chciałam się trochę wybić i wyróżnić w tłumie, bo bardzo mi zależy na odpowiedzi...
Otóż postanowiłam ostatecznie zrezygnować z jakichkolwiek szczególnych zabiegów na ciało i zamiast tego zainwestować nieco większe niż zazwyczaj pieniądze w balsam do ciała.
Chodzi o to, by miał działanie głęboko nawilżające i ujędrniające. Stanowił dobre uzupełnienie dla ćwiczeń i diety.

Czy któraś z Was może mi polecić jakiś naprawdę sprawdzony kosmetyk z widocznymi efektami? Może być z tzw. wyższej półki.
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deina spróbuj Shiseido balsam wyszczuplająco-chłodzący. jest REWELACYJNY! Miałam cellulit Evil or Very Mad Confused i po 2 mc stosowania skórka gładka, jędrna jak u nastolatki uśmiech Teraz też go będę stosować. Do tego super chłodzi. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy ale w ofercie Shiseido jest tylko JEDEN balsam o takim działaniu. Długa perłowa tuba w opakowaniu koloru różowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deina
guru
guru


Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 2045
Skąd: Warszawa/Zatory

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję bardzo!
_________________
And you who seek to know Me, know that the seeking and yearning will avail you not, unless you know the mystery: for if that which you seek, you find not within yourself, you will never find it without.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Wto 23 Lut 2010, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kociątko81 napisał:
Deina spróbuj Shiseido balsam wyszczuplająco-chłodzący. jest REWELACYJNY! Miałam cellulit Evil or Very Mad Confused i po 2 mc stosowania skórka gładka, jędrna jak u nastolatki uśmiech Teraz też go będę stosować. Do tego super chłodzi. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy ale w ofercie Shiseido jest tylko JEDEN balsam o takim działaniu. Długa perłowa tuba w opakowaniu koloru różowego.


o też używałam uśmiech i również polecam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Sro 24 Lut 2010, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno jeszcze Clarins ma dobre balsamy ujędrniające. Nie sprawdzałam, ale dużo osób mówiło mi, że są doskonałe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nutelka
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2010
Posty: 43

PostWysłany: Pon 1 Mar 2010, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uzywam 3 (z czystym sumieniem moge polecic)

1. Bielenda Bawełna - organiczne mleczko do ciała (takie zółte opakowanie)
2. Ziołowa Dieta Kosmetyczna
3. Soraya Summer Slim z zieloną kawą
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kociątko81
gaduła
gaduła


Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 349
Skąd: Wawa

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatecznie kupiłam Lancome wyszczuplająco-chłodzący. Zobaczymy czy działa. Obiecują po 28 dniach -2cm w obwodzie ud i łydek lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AniaKicia87
guru
guru


Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 3846
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto 2 Mar 2010, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutelka uśmiech 3. Soraya Summer Slim z zieloną kawą uśmiech zgadzam się w 100% ja go używam jestem bardzo zadowolona uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group