Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

JA POLKA -NARZECZONY NIEMIEC CO I JAK?

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karolina8x
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw 19 Lip 2007, 11:01    Temat postu: JA POLKA -NARZECZONY NIEMIEC CO I JAK? Odpowiedz z cytatem

Jak to jest jezeli mam narzeczonego niemca mieszkamy w polsce on jest ewangelikiem ja katoliczka?
Jezeli on nie rozumie nic w jezyku polskim to jak mamy przystapic do nauk przedmaluzenskich? lub do pokuty na dzien przed slubem?jezeli w kosciele ewangelickim jest podobniez pokuta ogolna? przeciez do parafi w dzien slubu trzeba przyniesc zaswiadczenie? Tak samo na mszy jak on nie rozumie polskiego to co bedzie trzeba tlumacza wziasc co na slubie bedzie stal obok i tlumaczyl wszystko co proboszcz mowi?
mnie to wszystko tak odstrasza ze chyba wezme slub cywilny a nie koscielny:-( a tak poza tym czy w kosciele ewangelickim jest bierzmowanie?? Question Shocked Confused smutny Crying or Very sad pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon 16 Cze 2008, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak brałam w Niemczech ślub cywilny to też musiałam mieć tłumacza bo nic nie rozumiałam ale moje odczucia były takie,że to ja się nie biorę tego ślubu tylko tłumacz.A co z pokutą,bierzmowaniem itd.. to musiałabyś pogadać z proboszcze w Parafii w której będziecie brać ślub.Może Ci coś doradzi...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group