Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kołdry naturalne puchowe - warto?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Karina26
uzależniony
uzależniony


Joined: 14 May 2018
Posts: 515

PostPosted: Sun 9 Aug 2020, 18:09    Post subject: Kołdry naturalne puchowe - warto? Reply with quote

Co wy o tym sądzicie?
Warto przestawić się na takie kołdry?
Back to top
View user's profile Send private message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Tue 11 Aug 2020, 9:58    Post subject: Reply with quote

Mam wrażenie, że te kołdry naturalne puchowe są takim powrotem do dzieciństwa.
Chociaż domyślam się, że obecnie są wygodniejsze w użytkowaniu.
Tutaj https://vegehome.pl/207-puch mają dość duży wybór takich kołder.
Myślę, że warto będzie na nie rzucić okiem.
Sprawdź sobie jak to wygląda uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Kazoo
kandydat
kandydat


Joined: 05 Apr 2018
Posts: 70

PostPosted: Thu 31 Dec 2020, 13:57    Post subject: Reply with quote

Myślę, że warto postawić na lepszej jakości produkt, jeśli akurat zmieniasz kołdrę na nową. Ja osobiście najbardziej lubię właśnie kołdry puchowe, a naturalne materiały to tylko plus. oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Mon 1 Mar 2021, 11:54    Post subject: Reply with quote

Nie, nie, nie nie. Miałam kilka kołder puchowych i to był dramat. Ciągłe sprzątanie pierza wcale mnie nie bawi i nie sprawia mi przyjemności.
Back to top
View user's profile Send private message
Ona_90
bywalec
bywalec


Joined: 23 Jun 2021
Posts: 110

PostPosted: Tue 19 Oct 2021, 13:15    Post subject: Reply with quote

Ja niestety jestem uczulona na kołdry puchowe naturalne. Za to mogę wam, polecić kołdry ze sklepu Vegehome są to kołdry 200 x 200 https://vegehome.pl/sypialnia/koldry/ Bardzo je polecam, bo jakość i cena przy tym produkcie zdecydowanie idą w parze. Bardzo je lubię przede wszystkim dlatego, że nie uczulają i że ich pielęgnacja jest niezwykle łatwa i nieskomplikowana. No i są całoroczne, więc nie trzeba kupować osobnej na lato i na zimę. Polecam!
Back to top
View user's profile Send private message
roberto90
początkujący
początkujący


Joined: 22 Oct 2021
Posts: 2
Location: Wrocław

PostPosted: Fri 22 Oct 2021, 18:04    Post subject: Reply with quote

Ona_90 wrote:
Ja niestety jestem uczulona na kołdry puchowe naturalne. Za to mogę wam, polecić kołdry ze sklepu Vegehome są to kołdry 200 x 200 https://vegehome.pl/sypialnia/koldry/


Dzięki za polecenie, wypróbuje uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1183

PostPosted: Tue 30 Apr 2024, 15:17    Post subject: Reply with quote

Kołdry jedwabne antyalergiczne w poszyciu bawełnianym to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wysoką jakość i komfort. Dzięki połączeniu jedwabiu i bawełny, te kołdry są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także zapewniają odpowiednią wentylację i regulację temperatury podczas snu. Sklep https://koldryjedwabne.pl/kategoria-produktu/koldry-jedwabne-antyalergiczne/w-poszyciu-jedwabnym/l oferuje szeroki wybór tego rodzaju kołder, które są dostępne w różnych rozmiarach i gramaturach, aby każdy mógł znaleźć idealny produkt dla siebie.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group