Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla maleństwa
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1099

PostPosted: Thu 10 Aug 2023, 0:37    Post subject: Reply with quote

Wiadomo, ze każdemu sprawdza się coś innego i każdy dla siebie dobiera produkty, ale wydaje mi się, że warte sprawdzenia są sterylizatory do butelek. Dostępne w różnych miejscach, znajdziecie je np. w ofercie https://outletbaby.pl/ - Akcesoria, artykuły dla niemowląt - Sklep OutletBaby. Posprawdzajcie i przetestujcie.
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Tue 5 Sep 2023, 8:52    Post subject: Reply with quote

Warto wiedzieć, że na rynku jest też dostępne mleko modyfikowane dla dzieci zbyt wcześnie urodzonych z małą masą ciała. Jest to mleko Bebilon Nenatal Premium z Pronutrą. Mleka Bebilon bez problemu dostaniecie w aptekach DOZ.
Back to top
View user's profile Send private message
kamaika
kandydat
kandydat


Joined: 20 Feb 2022
Posts: 90

PostPosted: Sun 1 Oct 2023, 11:06    Post subject: Reply with quote

W DOZie możecie dostać Bebilon w super cenie jeśli szukacie dobrego mleka modyfikowanego.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Fri 27 Oct 2023, 18:11    Post subject: Reply with quote

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 111

PostPosted: Tue 21 Nov 2023, 0:13    Post subject: Reply with quote

Według mnie do wyprawki warto kupić spacerówkę, którą można używać już od pierwszych dni życia malucha. Moją uwagę szczególnie przykuła Euro-Cart Flex. Ta na pewno poradzi sobie w każdym, nawet najtrudniejszym terenie.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Wed 22 Nov 2023, 13:54    Post subject: Reply with quote

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 214

PostPosted: Thu 11 Apr 2024, 0:00    Post subject: Reply with quote

Na pewno będziesz szukać też dla siebie wózka i myślę że warto zerknąć na ofertę Cavoe Axo Style. Mnie urzekł samym wyglądem, ale trzeba przyznać, że jakościowo też jest super i cenę też ma dobrą.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Wed 24 Apr 2024, 10:22    Post subject: Reply with quote

Jednym z świetnych sklepów gdzie znajdziecie takie produkty dla dzieci jak wózki, krzesełka do karmienia, łóżeczka, kojce i wiele więcej jest https://caretero.pl/kategoria-produktu/foteliki-samochodowe/niemowle/
Back to top
View user's profile Send private message
kikinka
kandydat
kandydat


Joined: 23 Nov 2021
Posts: 25

PostPosted: Thu 25 Apr 2024, 5:50    Post subject: Reply with quote

Pepi983 wrote:
Na pewno będziesz szukać też dla siebie wózka i myślę że warto zerknąć na ofertę Cavoe Axo Style. Mnie urzekł samym wyglądem, ale trzeba przyznać, że jakościowo też jest super i cenę też ma dobrą.


Bo Cavoe robi ekstra wózki oczko nie tylko mają fajny design, ale też są funkcjonalne. My mamy model Moi+ i nie mogłam sobie wybrać lepszego wózka uśmiech Super się go użytkuje.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Fri 26 Apr 2024, 7:01    Post subject: Reply with quote

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/ Wykorzystują unikalne technologie i materiały najwyższej jakości, a ich produkty są bezpieczne i trwałe.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group