Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabieg operacji odstających uszu

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Joined: 13 Mar 2019
Posts: 164

PostPosted: Thu 28 Nov 2019, 7:37    Post subject: Zabieg operacji odstających uszu Reply with quote

Prosze podpowiedzcie mi, mam zamiar zrobic jedno ucho, gdyz mam odstajace, jak elf :badgrin: , czy warto, cy odpuscic?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Thu 28 Nov 2019, 10:59    Post subject: Reply with quote

Oczywisicie ze warto robic:) Ja wczoraj mialam zabieg. Był prawie całkowicie bezbolesny,jezeli cos mnie bolalo to trwalo to doslownie sekunde:)operacja trwala godzine a mi sie wydawalo ze doslownie 10 minut,dobrze mi sie tam lezalo i po srodku uspokajajacym ktory dostalam czułam sie błogo i dobrze:) rozmawialam z panem doktorem i pielegniarka i szybciutko mi zlecialo. Nie ma potrzeby bac sie bólu operacyjnego oraz bólu pooperacyjnego.Naprawde. To nie jest duzy ból. To jest takie szczypanie, pieczenie.Im wiecej rusza sie glowa tym jest intensywniejsze. Ja od razu po operacji zrobilam pranie;)a potem ogladalam sobie filmy i czytalam ksiazki. Tabletke ketonal zjadlam po 2 godzinach od operacji kiedy zaczelo mnie irytowac kłucie i pieczenie. Po tym juz zupełnie przeszło i pojawilo sie wieczorkiem - zjadlam efferalgan.Noc przespalam.Krecilam sie ale nie z bólu (!)tylko niewygodnie bylo mi spac na wznak (zawsze spie na boku).Naprawde nie ma sie czym przejmowac:)
Mam tylko nadzieje ze wszystko mi sie dobrze goi...dzis ide zdjac ten duzy opatrunek i zalozyc opaske uśmiech
http://zabiegi-na-twarz.pl/odstajace-uszy-pomoze-profesjonalna-korekcja-uszu/
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Tue 1 Aug 2023, 13:06    Post subject: Reply with quote

Jeżeli poważnie zastanawiacie się nad operacją, to powiem wam że operacja uszu warszawa w WILMED to świetny wybór. Możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm oraz opiekę lekarzy.
Back to top
View user's profile Send private message
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Joined: 23 Feb 2021
Posts: 154

PostPosted: Thu 24 Aug 2023, 5:39    Post subject: Reply with quote

Zerknijcie tutaj https://beauty.medfemina.pl/lifting-twarzy/
Przeprowadzają korekta odstających małżowin usznych
Mają tam świetnych specjalistów
Back to top
View user's profile Send private message
Junsa
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2021
Posts: 857

PostPosted: Tue 13 Feb 2024, 22:04    Post subject: Reply with quote

A któraś z Was zdecydowała się też na inną operację plastyczną? Wiem, że dr Anna Olender jest specjalistką od operacji piersi https://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/ jeśli szukacie takiego chirurga
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group