Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zabieg operacji odstających uszu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 7:37    Temat postu: Zabieg operacji odstających uszu Odpowiedz z cytatem

Prosze podpowiedzcie mi, mam zamiar zrobic jedno ucho, gdyz mam odstajace, jak elf :badgrin: , czy warto, cy odpuscic?
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywisicie ze warto robic:) Ja wczoraj mialam zabieg. Był prawie całkowicie bezbolesny,jezeli cos mnie bolalo to trwalo to doslownie sekunde:)operacja trwala godzine a mi sie wydawalo ze doslownie 10 minut,dobrze mi sie tam lezalo i po srodku uspokajajacym ktory dostalam czułam sie błogo i dobrze:) rozmawialam z panem doktorem i pielegniarka i szybciutko mi zlecialo. Nie ma potrzeby bac sie bólu operacyjnego oraz bólu pooperacyjnego.Naprawde. To nie jest duzy ból. To jest takie szczypanie, pieczenie.Im wiecej rusza sie glowa tym jest intensywniejsze. Ja od razu po operacji zrobilam pranie;)a potem ogladalam sobie filmy i czytalam ksiazki. Tabletke ketonal zjadlam po 2 godzinach od operacji kiedy zaczelo mnie irytowac kłucie i pieczenie. Po tym juz zupełnie przeszło i pojawilo sie wieczorkiem - zjadlam efferalgan.Noc przespalam.Krecilam sie ale nie z bólu (!)tylko niewygodnie bylo mi spac na wznak (zawsze spie na boku).Naprawde nie ma sie czym przejmowac:)
Mam tylko nadzieje ze wszystko mi sie dobrze goi...dzis ide zdjac ten duzy opatrunek i zalozyc opaske uśmiech
http://zabiegi-na-twarz.pl/odstajace-uszy-pomoze-profesjonalna-korekcja-uszu/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 1 Sie 2023, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poważnie zastanawiacie się nad operacją, to powiem wam że operacja uszu warszawa w WILMED to świetny wybór. Możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm oraz opiekę lekarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mniejsza1999
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Lut 2021
Posty: 154

PostWysłany: Czw 24 Sie 2023, 5:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zerknijcie tutaj https://beauty.medfemina.pl/lifting-twarzy/
Przeprowadzają korekta odstających małżowin usznych
Mają tam świetnych specjalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Junsa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 04 Paź 2021
Posty: 857

PostWysłany: Wto 13 Lut 2024, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A któraś z Was zdecydowała się też na inną operację plastyczną? Wiem, że dr Anna Olender jest specjalistką od operacji piersi https://drolender.pl/zabiegi/powiekszanie-piersi/ jeśli szukacie takiego chirurga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group