Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Książka
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się!
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2023, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystając z antykwariatu książek, możemy również zaoszczędzić miejsce w naszych domach. W końcu nie trzeba przechowywać wielu ciężkich i objętościowych tomów, a jednocześnie można cieszyć się ich treścią. Czy dla Was jest to istotna korzyść? Te książki, które przeczytamy można oddać np. tutaj https://blackbooks.pl/content/12-skup-ksiazek-w-wojewodztwie-pomorskim do skupu i zakupić kolejne. Myślę, że to super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
siorik
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 174

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2023, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytanie to moja pasja, a wśród wielu książek, które przewinęły się przez moje ręce, "Siła ciężkości" Górskiej Iwony pozostanie w mojej pamięci na długo. To nie tylko fascynująca lektura, ale także dzieło, które wywołało głębokie emocje i przemyślenia. Książki mają tę niezwykłą moc, by pozostawiać trwały ślad w naszych sercach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Pią 27 Paź 2023, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie przypadła do gustu książka "Niekończąca się wojna: walka dwóch braci" https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/niekonczaca-sie-wojna-walka-dwoch-braci/ autorstwa Ryszarda Króla to emocjonujący thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej strony. Historia dwóch przeciwnych sił reprezentowanych przez braci Gideona i Maksymiliana tworzy fascynujący konflikt, a losy głównego bohatera, Audaxa, dodają tej opowieści głębi. Ta książka to gratka dla miłośników mrocznych kryminałów z zawiłymi fabułami i moralnymi dylematami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Carter985
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2023
Posty: 2

PostWysłany: Pon 6 Lis 2023, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytam teraz "Bieguni" - Olga Tokarczuk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Pią 15 Gru 2023, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz czytam serię z Chyłką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Pon 29 Sty 2024, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak jak ja nie lubisz przepłacać, to na pewno będziesz wdzięczna za namiary na stronę: https://poranaksiazke.pl/ . Są tutaj książki używane w mega atrakcyjnych cenach. Polecam się jej przyjrzeć, bo wybór jest ogromny, więc każdy powinien znaleźć coś interesującego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przedstaw się! Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group