Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Chrzest

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MartinBic
bywalec
bywalec


Joined: 27 Mar 2019
Posts: 125

PostPosted: Tue 19 May 2020, 13:44    Post subject: Chrzest Reply with quote

Hej. Moja kuzynka bedzie miala niedlugo chrzest. Ja mam zostac matka chrzestna. Szukam wiec pieknych kwiatow na ta okazje. https://takiekwiatki.pl/kwiaciarnia-krakow Myslalam o tych. Maja bardzo szeroka oferte. Co sadzicie?
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Fri 5 Nov 2021, 12:39    Post subject: Reply with quote

a gdzie kuzynka kupowała ubranka do chrztu dla chłopców? chcę znaleźć jakiś sprawdzony sklep, by mieć pewność, że jak coś zamówię, to faktycznie będzie dobre, a nie że trzeba będzie coś odsyłać i tracić czas
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Tue 30 Nov 2021, 17:30    Post subject: Reply with quote

Nie wiem jak wy, ale ja postanowilam zorganizować przyjęcie po kościele w domu. Nie mieliśmy wielu gości, tylko najbliższa rodzina. Z małym dzieckiem było mi lepiej w domu, niż na sali uśmiech Dekoracje kupiłam na Sakramento.pl więc udało mi się stworzyć fajny klimat.
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Mon 13 Dec 2021, 0:34    Post subject: Reply with quote

Jeżeli ma to być prezent na chrzest to mam sprawdzoną stronę gdzie zakupisz idealne prezenty. Przejrzyj ofertę sklepu https://alechrzest.pl/ bo specjalizują się w tej dziedzinie i mają ogromny wybór. Masz do wyboru medaliki, krzyżyki, pisma święte czy ubranka na chrzest. Wszystko to wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie.
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 214

PostPosted: Mon 7 Feb 2022, 20:01    Post subject: Reply with quote

Chociaż nie przepadam za takimi przyjęciami, zawsze staram się wypaść na nich dobrze, a przede wszystkim kupić fajny, oryginalny i przydatny prezent. Przed chrztem swojej pierwszej chrześnicy poświęciłam mnóstwo czasu na wybranie odpowiedniego prezentu. Tobie polecam zajrzeć na stronę: https://www.provident.pl/blog/jaki-prezent-na-chrzciny . Z artykułu dowiesz się wiele przydatnych informacji, a na pewno dzięki niemu wybranie prezentu będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę na przeczytanie go.
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Wed 16 Feb 2022, 19:02    Post subject: Reply with quote

uśmiech uśmiech uśmiech

Last edited by Michalina89 on Mon 16 May 2022, 14:58; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1304

PostPosted: Mon 28 Feb 2022, 15:17    Post subject: Reply with quote

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić https://sakramento.pl , jest to strona na której znajdziecie akcesoria związane ze chrztem, zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Ceny są atrakcyjne.
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 576
Location: Kraków

PostPosted: Wed 17 Jan 2024, 7:04    Post subject: Reply with quote

Co do ubranek i odpowiedniego materiału to doskonale sprawdzi się muślin bawełniany. Jest bardzo solidny, przyjemnie otula i nie prześwituje. Warto na niego postawić.
_________________
Domy szkieletowe trzebinia
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group