Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

co planujecie specjalnego na walentynki?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium
View previous topic :: View next topic  
Author Message
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2011
Posts: 800
Location: Katowice

PostPosted: Thu 13 Oct 2011, 11:35    Post subject: Reply with quote

My zazwyczaj wybieramy się do naszej ulubionej kawiarni na gorącą czekoladę pani, która prowadzi tą przeuroczą kafejkę co roku mi obiecuje , że specjalnie dla mnie załatwi biała czekoladę ( do picia). Nigdy tego nie robi , ale jest taka niesamowita , że jak przychodzimy nic nie musimy mówić a ona pamięta . Mimo , że chodzimy tam tylko raz w roku, taka nasza mała tradycja.
_________________



Back to top
View user's profile Send private message
limone
guru
guru


Joined: 14 Apr 2011
Posts: 3347

PostPosted: Thu 13 Oct 2011, 13:34    Post subject: Reply with quote

...
_________________


Last edited by limone on Mon 19 Nov 2012, 9:28; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Marga
guru
guru


Joined: 23 Feb 2011
Posts: 11483

PostPosted: Thu 13 Oct 2011, 14:13    Post subject: Reply with quote

Jasne, Karolinko, właśnie napisałam, że do samych walentynek nic nie mam, raczej do tych zjawisk, które opisałam, do takich czynów raz w roku.


A tak bardziej w temacie walentynek uśmiech.

14. lutego moje kochanie uznało za stosowną datę, aby dać mi pierścionek i oficjalnie się oświadczyć. Ja już coś niecoś wiedziałam o jego planach, przyszłam z pracy podekscytowana, patrzę róża piękna w wazonie, już się szykuję do odbioru pierścionka... Ale za momencik słyszę: Nie kupiłem, bo nie wiedziałem jaki Ci się spodoba... Jutro pojedziemy razem i mi pokażesz uśmiech. Tak więc miała być "magiczna data", a wyszło dzień później. I też dobrze uśmiech.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2011
Posts: 800
Location: Katowice

PostPosted: Fri 14 Oct 2011, 10:14    Post subject: Reply with quote

a swoją drogą to straszny romantyk z tego twojego narzeczonego ja bym się chyba załamała. Tak się nastawić , a on ci mówi że jutro udusiłabym i zaciągnęła jeszcze dzisiaj:P
_________________



Back to top
View user's profile Send private message
Marga
guru
guru


Joined: 23 Feb 2011
Posts: 11483

PostPosted: Fri 14 Oct 2011, 10:22    Post subject: Reply with quote

Właśnie bardzo romantyczny, byś się zdziwiła język. Nie jest to takie proste, jak z pracy przyjeżdżasz po dwudziestej... Zresztą, właśnie o to chodzi, że oboje mamy dystans do takich rzeczy, a ja się nawet ucieszyłam, bo dostałam, co chciałam.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
w_chmurach
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2011
Posts: 800
Location: Katowice

PostPosted: Fri 14 Oct 2011, 11:05    Post subject: Reply with quote

wszystkiego są jakieś plusy , ja chyba nie mam dystansu i bym się zdenerwowała . Do wszystkiego dokładam swoje ideologie do tego pewnie też bym coś dopisała
_________________



Back to top
View user's profile Send private message
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Tue 5 Oct 2021, 22:01    Post subject: Reply with quote

Planuję założyć własną działalność i zameirzam kupić gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek aby zminimalizować stratę czasu i w ten sposób zaoszczędzoną energię włożyć w rozwój mojego biznesu
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Mon 15 Jan 2024, 13:52    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukacie sprawdzonego portalu randkowego to koniecznie zajrzyjcie do https://randkuj.my/polska/swietokrzyskie/cmielow To miejsce znacząco ułatwi Wam nawiązanie nowych kontaktów i znalezienie miłości.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze Kalendarium All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Page 10 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group