Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na Mikołajki dla chłopaka

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
bezniku
gaduła
gaduła


Joined: 10 May 2016
Posts: 369

PostPosted: Wed 28 Dec 2022, 21:53    Post subject: Prezent na Mikołajki dla chłopaka Reply with quote

hej!
Co w tym roku wybrałyście na prezent ma Mikołajki dla chłopaka? Ja miałam spory problem przy wyborze prezentu dla brata, ale z pomocą przyszło Ceneo! Znalazłam tam mnóstwo różnych propozycji na prezenty dla chłopaków w różnym wieku. Mój brat jest nastolatkiem, więc szukałam dla niego czegoś naprawdę ekstra. Mój wybór padł na Fifę 2023 - nawet nie wyobrażacie sobie jak ucieszył się z prezentu Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
sokow
bywalec
bywalec


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 214

PostPosted: Thu 29 Dec 2022, 16:16    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o jakiś fajny i oryginalny prezent, to serdecznie polecam zajrzeć na stronę sklepu https://www.edibutik.pl/ Mają oni w swojej ofercie wiele ciekawych produktów, które będą ciekawym, ale i praktycznym prezentem dla kogoś.
Back to top
View user's profile Send private message
Kasiunia33
kandydat
kandydat


Joined: 31 Aug 2017
Posts: 84

PostPosted: Thu 29 Dec 2022, 20:20    Post subject: Reply with quote

Powiem Wam, że na Ceneo faktycznie jest wszystko i można znaleźć nawet przeróżne towary w cenach niższych niż na innych portalach, konkurencyjnych. Też korzystam z Ceneo - zawsze tam sprawdzam ceny tego, co chcę kupić, a potem kupuję.

U nas rządzi Lego - od hmm 3 lat, na prawie każdą okazję nasz Synek dostaje Lego, które składa samodzielnie!
Back to top
View user's profile Send private message
Pala
bywalec
bywalec


Joined: 26 Feb 2018
Posts: 100

PostPosted: Sat 31 Dec 2022, 14:07    Post subject: Reply with quote

A u nas - pod choinką 'pojawiło się' sporo gier planszowych! Uwielbiamy grać w gry planszowe, mamy ich już całkiem niezła kolekcję. Aktualnie na tapecie pojawił się Wirus, oraz dwie gry planszowe Minecraft. Nasz syn wiadomo - ma na punkcie tej gry zajawkę, ale powiem Wam, że i ja z mężem fajnie spędzamy czas, grając w trójkę w Minecrafta z naszym młodym.
Back to top
View user's profile Send private message
raynor.hassie
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jan 2023
Posts: 4
Location: Łańcut

PostPosted: Mon 2 Jan 2023, 20:13    Post subject: Reply with quote

Razem z mężem idziemy gdzieś - do restauracji, na koncert czy do kina. Nie dajemy sobie prezentów na Mikołaja uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1068

PostPosted: Tue 5 Dec 2023, 10:16    Post subject: Reply with quote

Od jakiegoś czasu szukałem koszy prezentowych dla swoich bliskich, ponieważ rok temu takowy dostałem. Bardzo spodobała mi się oferta tej firmy: https://smaczajama.pl/pl/c/Kosze-prezentowe-na-swieta/25 . Przyznam szczerze, że posiadają naprawdę ogromne ilości różnorakich koszy w świetnych cenach. Jeśli szukacie upominku w takiej formie, to będziecie zachwyceni.

Last edited by jezyk on Thu 21 Dec 2023, 14:18; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Thu 14 Dec 2023, 10:41    Post subject: Reply with quote

Niesamowicie wykonane personalizowane kubki otrzymacie odwiedzając sklep https://kapkap.eu/ To miejsce zostało stworzone z pasją a grafiki jakie tam znajdziecie są oryginalne i podzielone na wiele kategorii tematycznych. Firma ta oferuje swoim klientom wyłącznie wysoką jakość wykonania idącą w parze z niską ceną. Kupicie tam najpiękniejszy prezent.
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Sat 23 Dec 2023, 18:13    Post subject: Reply with quote

Świetnie, że dzielicie się wskazówkami w tego typu tematach!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group