Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

antykoncepcja - jaka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pomagamy
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Kwi 2022
Posty: 3

PostWysłany: Sob 30 Kwi 2022, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam zakładaną wkładkę, zobacz tutaj - Aborcja Czechy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Czw 28 Lip 2022, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o antykoncepcję to ostatnio słyszałam o drovelis bo to jakieś nowe tabletki z estetrolem składzie. jest on neutralny dla wątroby i nie ma wpływu na masę ciała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Pią 10 Mar 2023, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba po prostu dobrać odpowiednią metodę dla nas, tak, żebyśmy my się czuli z nią dobrze, a przy tym była skuteczna. Na szczęście teraz jest spory wybór środków antykoncepcyjnych, a odkąd upowszechniła się e-recepta, pojawiła się także możliwość zamawiania ich przez internet. Takie rozwiązanie może być całkiem wygodne. W sieci można przeczytać więcej na temat e-recepty, jest sporo artykułów, a jeden z nich można znaleźć na tej stronie https://www.erecept.pl/tabletka-dzien-po-antykoncepcja-awaryjna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Wto 20 Cze 2023, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o antykoncepcji awaryjnej zawiera wpis na stronie https://www.mamyrecepte.pl/blog/porady/tabletka-dzien-po Daje ona również możliwość otrzymania recepty online po zalogowaniu do serwisu. Szybko i łatwo uzupełnisz formularz on-line. Po uiszczeniu opłaty za pośrednictwem bezpiecznej strony otrzymasz od ich lekarza e-Receptę w kilka chwil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciąża
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią 15 Gru 2023, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako kobieta, musiałam stawić czoła sytuacji, w której moja ciąża stanowiła poważne zagrożenie dla mojego życia. W tym trudnym okresie decyzja o aborcji okazała się jedynym rozsądnym wyjściem, ratując moje zdrowie i zapewniając mi szansę na dalsze życie.

Zagrożona sytuacja wymusiła konieczność podjęcia tej trudnej decyzji, ale dzięki niej ocalono moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Aborcja stała się dla mnie kluczowym elementem opieki medycznej, a brak tej możliwości mogłoby narazić mnie na poważne ryzyko i komplikacje zdrowotne.odjęcia tej decyzji, moje życie byłoby na pewno narażone na ogromne ryzyko.

Jak cos to mogę wskazać wam wszystkim sprawdzony serwis który naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciąża
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Mar 2023
Posty: 3

PostWysłany: Pią 15 Gru 2023, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha i jeszcze tabletki z womenonweb są skuteczne także jak ktoś potrzebuje to można stamtąd brać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group