Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór wózka

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Tue 22 Nov 2022, 22:05    Post subject: Wybór wózka Reply with quote

Dziewczyny. Wybór wózka okazał się trudniejszy niż myślałam, tym bardziej że spodziewam się bliźniąt. Jaki wózek mogłybyście mi polecić?
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 217

PostPosted: Wed 23 Nov 2022, 23:41    Post subject: Reply with quote

Polecam Cavoe Avec, bo jest to wózek bardzo wygodny i nowoczesny. Ma nawet regulowaną wysokość jednego z modułów wózka.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Thu 24 Nov 2022, 22:17    Post subject: Reply with quote

A czy siedzisko jedno za drugim na pewno będzie wygodne (i bezpieczne) przy dwóch maluchach?
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 217

PostPosted: Fri 25 Nov 2022, 22:57    Post subject: Reply with quote

W tym wózku - dzięki regulacji wysokości jednego - jak najbardziej! To nie tylko zapewni bezpieczeństwo, ale też wygodę i możliwość drzemki w tym samym czasie obojga dzieci w spacerówkach!
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Sun 27 Nov 2022, 20:40    Post subject: Reply with quote

To faktycznie ciekawe! Dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Back to top
View user's profile Send private message
doti
gaduła
gaduła


Joined: 11 Sep 2017
Posts: 380

PostPosted: Wed 30 Nov 2022, 9:24    Post subject: Reply with quote

ogólnie teraz jest tak dużo różnego rodzaju modeli, ze faktycznie trudno się na coś konkretnego zdecydować. Może przed zakupem warto najpierw poczytać o tym ? na blogu Dbamy o Dziecko https://dbamyodziecko.pl/, znajdziecie mnóstwo fajnych artykułów na temat wózków, warto zajrzeć uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 113

PostPosted: Sat 10 Dec 2022, 19:58    Post subject: Reply with quote

Wspomniamy Cavoe Avec będzie odpowiedni. Jest wiele powodów dla których sama chcę kupić ten wózek dla swoich dzieci - jednego noworodka (już wkrótce), a drugiego ponad rocznego.
Back to top
View user's profile Send private message
Alka223
bywalec
bywalec


Joined: 24 Nov 2021
Posts: 165

PostPosted: Wed 28 Dec 2022, 21:56    Post subject: Reply with quote

Jako wózek bliźniaczy Cavoe Avec sprawdzi się naprawdę super. Większość zalet zostało już tutaj przedstawionych, co do wad - ja żadnych nie dostrzegam.
Back to top
View user's profile Send private message
wiszka
kandydat
kandydat


Joined: 01 Feb 2022
Posts: 20

PostPosted: Sat 30 Sep 2023, 12:16    Post subject: Reply with quote

Jak szukałam wózka to dużo pozytywnych opinii czytałam o marce ibebe, przede wszystkim, że są bardzo wygodne, łatwe w użytkowaniu i bezpieczne. Dałam się przekonać tym opinią i zdecydowanie nie żałuję. Możesz sobie na nie zerknąć na ich stronie https://www.ibebe.eu/.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group