Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

weterynarz toruń

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Mon 25 Jan 2021, 15:39    Post subject: weterynarz toruń Reply with quote

Hej. Potrzebuję pomocy. Muszę iść z moim pieskiem do weterynarz toruń . Będzie to nasza wizyta i nie wiem jak mam się do niej przygotować. Jakieś porady?
Back to top
View user's profile Send private message
Tiaraa
gaduła
gaduła


Joined: 14 Jun 2019
Posts: 384

PostPosted: Thu 28 Jan 2021, 18:28    Post subject: Reply with quote

A możecie mi polecić jakiś zoologiczny sklep Internetowy? Kompletnie nie wiem gdzie kupować tego typu rzeczy. Może tutaj https://weterynaryjny.pl/ ? Sporo dobrego czytałem na temat tego sklepu, ale nie wiem czy warto skorzystać. Macie może jakieś doświadczenia w tym zakresie?
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Back to top
View user's profile Send private message
renni
bywalec
bywalec


Joined: 08 Jan 2020
Posts: 177

PostPosted: Tue 10 Aug 2021, 12:52    Post subject: Reply with quote

Jeśli chodzi o Toruń to nie pomogę bo sama jestem z Krakowa ;/ ale tu zdecydowanie mogę polecić czynną całodobowo klinikę Arka na ulicy Chłopskiej 2A uśmiech świetni lekarze z doświadczeniem, nowoczesny sprzęt diagnostyczny, szpital.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3776

PostPosted: Thu 1 Jun 2023, 17:51    Post subject: Reply with quote

Przychodnią weterynaryjną w której fachowo zajmą się waszymi ulubieńcami jest https://vet-point.waw.pl/ Ich wiedza i doświadczenie w tym temacie jest imponujące.
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Tue 19 Sep 2023, 7:45    Post subject: Reply with quote

a co się dzieje z twoim pupilem? nasz weterynarz w Toruniu jest świetny, także mogłabyć się do niego przejść ze swoim pieskiem Very Happy na miejscu jest m.in. tomograf i można zrobić całą diagnostykę uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group