Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

prezent na baby shower
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lnitzsche
początkujący
początkujący


Joined: 11 Mar 2022
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 11 Mar 2022, 18:47    Post subject: Reply with quote

Może kup jakieś ładne ubranka? Ja niedawno mojej córeczce zamówiłam przez internet piękną spódniczkę. Na pewno znajdziesz coś równie ślicznego w jakimś sklepie internetowym, poszukaj w googlach.
_________________
spódniczki dla dziewczynek
Back to top
View user's profile Send private message
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1181

PostPosted: Mon 9 May 2022, 15:12    Post subject: Reply with quote

uśmiech uśmiech uśmiech

Last edited by westeroswinterfell on Thu 28 Jul 2022, 18:44; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Joanne
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Apr 2017
Posts: 576
Location: Kraków

PostPosted: Wed 8 Jun 2022, 13:40    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukacie odpowiedniego prezentu to dobrym pomysłem będą kocyki bambusowe dla noworodka. Są bardzo przyjemne w dotyku, więc idealnie sprawdzą się dla malucha.
Back to top
View user's profile Send private message
KasjuszMag
kandydat
kandydat


Joined: 01 Feb 2022
Posts: 42

PostPosted: Wed 8 Jun 2022, 14:19    Post subject: Reply with quote

Może zapytaj przyszłych rodziców czego im brakuje? Może jakieś zabawki, szafkę, a może materac dziecięcy.
Back to top
View user's profile Send private message
Adeks43
gaduła
gaduła


Joined: 06 Feb 2022
Posts: 398

PostPosted: Thu 9 Jun 2022, 14:04    Post subject: Reply with quote

W takim razie zabierając się za poszukiwania wysokiej jakości i jednocześnie różnorodności w zakresie świetnych eko zabawek to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia bardzo dobry sklep online https://eco-zabawki.pl/ w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji również dla niemowlaka, jak i wersji drewnianych. My na przykład dla synka kupiliśmy "Autobus drewniany" którym teraz chętnie się bawi uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Sun 11 Sep 2022, 15:49    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chcielibyście zamówić dla swoich bliskich jakąś ciekawą książkę, to myślę że spory wybór tego typu produktów ostaniecie na stronie tego sklepu https://www.taniaksiazka.pl/ebooki-ksiazki-elektroniczne-c-10334.html. Asortyment mają tam naprawdę zróżnicowany, więc bez problemu każdy będzie w stanie znaleźć coś ciekawego dla siebie lub swoich bliskich.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Kowal31
gaduła
gaduła


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 422

PostPosted: Thu 22 Sep 2022, 9:13    Post subject: Reply with quote

Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy z zabawkami dla dzieci?

protetyk Radzymin
Back to top
View user's profile Send private message
berka
uzależniony
uzależniony


Joined: 28 Feb 2016
Posts: 663

PostPosted: Thu 20 Jul 2023, 11:01    Post subject: Reply with quote

Ja kupowałam na baby shower taką wydrę, która chrapie i imituje oddychanie, gra kołysanki itp. Rodzice byli bardzo zadowoleni, dzieciaczka podobno bardzo to uspokajało oczko

Można też podarować róniez coś dla samych rodziców:
https://andyceramika.pl/czajniki

Zerknijcie sobie na te ręcznie malowane czajniki z ceramiki z Bolesławca. Moim zdnaiem elegancki oraz jednoczesnie ładny prezent.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Plotki i porady doświadczonych mam All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group