Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biuro tłumaczeń Kraków

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
victoria
bywalec
bywalec


Joined: 07 Nov 2018
Posts: 119

PostPosted: Mon 28 Jan 2019, 15:33    Post subject: Biuro tłumaczeń Kraków Reply with quote

Szukam biura tłumaczeń. Znajoma mówiła że najlpesze jest Biuro tłumaczeń Kraków . Słyszeliście o nim?
Back to top
View user's profile Send private message
skriv
kandydat
kandydat


Joined: 23 Jun 2021
Posts: 26

PostPosted: Thu 24 Jun 2021, 15:07    Post subject: Reply with quote

O tym nie słyszałam, ale polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które ma jeden ze swoich oddziałów właśnie w Krakowie. W zespole są zarówno tłumacz angielsko polski, jak i m.in. tłumacze francusko-polscy i polsko-wietnamscy, którzy wykonują tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację stron internetowych i inne podobne usługi.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Wed 5 Jan 2022, 22:18    Post subject: Reply with quote

Jeśłi jeszcze nei słyszeliście,t o najwyższa pora. Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek ma najlepszą ofertę na rynku . Szukasz gotowej spółki, to tylko u nich kup.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3734

PostPosted: Thu 14 Apr 2022, 19:04    Post subject: Reply with quote

Ze swojej strony polecić mogę jedynie biuro tłumaczeń https://tlumaczeniaexpress.pl/. Od dłuższego czasu korzystamy z ich usług i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oferują tłumaczenia w ponad 30 językach! Ponadto mają naprawdę szybki termin realizacji tłumaczeń- dla mnie to było bardzo istotne.
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1282

PostPosted: Tue 26 Apr 2022, 18:13    Post subject: Reply with quote

Co by nie mówić to ja jestem wielką zwolenniczką korzystania z różnych tłumaczeń i również w wolnych chwilach także staram się czytać. Bardzo spodobało mi się artykuł https://obcasy.pl/przeprowadzka-hiszpanii-zadbaj-o-tlumaczenie-dokumentow i faktycznie tłumaczenie dokumentów przy przeprowadzce może być czymś niezwykle ważnym.
Back to top
View user's profile Send private message
wceen
kandydat
kandydat


Joined: 27 Sep 2022
Posts: 11

PostPosted: Tue 27 Sep 2022, 11:33    Post subject: Reply with quote

Thanks!
Back to top
View user's profile Send private message
Margolcia33
maniak
maniak


Joined: 24 Oct 2018
Posts: 1282

PostPosted: Wed 26 Oct 2022, 16:47    Post subject: Reply with quote

W sumie ja nadal poszukuję wielu ciekawych artykułów o tłumaczeniach i na dzień dzisiejszy wiem dokładnie, że jest to bardzo popularne rozwiązanie. Całkiem niedawno natrafiłam na bardzo interesujący wpis https://tylkorelaks.pl/aktualnosci/159/tlumaczenie-ksiazek-na-angielski-jak-to-zrobic-profesjonalnie z którego wynika to jak tłumaczy się książki na język angielski.
Back to top
View user's profile Send private message
Kokarda16
początkujący
początkujący


Joined: 27 Jun 2023
Posts: 3
Location: Kraków

PostPosted: Tue 27 Jun 2023, 10:16    Post subject: Reply with quote

Wielkie dzięki uśmiech Właśnie poszukiwałam tego rodzaju usług uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group