Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Geodezja

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
View previous topic :: View next topic  
Author Message
veronea
kandydat
kandydat


Joined: 05 Feb 2018
Posts: 99

PostPosted: Wed 23 Oct 2019, 10:06    Post subject: Geodezja Reply with quote

Byłam ostatnio u znajomego na wsi. Wykonywane były u nich w gminie pomiary geodezyjne, wykonywane przez geodezja Kraków. Zawsze mi się wydawało, że prace te są proste do wykonania, jednakże obserwując ich przez dłuższy czas zmieniłam zdanie. To naprawdę ciężkie i trudne zajęcie. A orientujecie się może, jakie są zarobki w tej branży?
Back to top
View user's profile Send private message
Kazoo
kandydat
kandydat


Joined: 05 Apr 2018
Posts: 70

PostPosted: Wed 28 Oct 2020, 15:58    Post subject: Reply with quote

Praca jest trudna i wymaga dużej dokładności, chociaż obecnie jest nieporównywalnie lepiej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Teraz geodeci mają możliwość korzystania z bardzo dokładnych systemów GPS, pomiarów laserowych czy nawet pomiarów z drona. Więcej poczytasz np tutaj https://fotogrametria.pkig.pl/oferta/inwentaryzacja-architektoniczno-budowlana/ - to naprawdę mnóstwo nowoczesnej technologii.
Z tego co mi wiadomo, to zarobki nie są złe oczko
_________________
Już niedługo nadejdzie nasz dzień! <3
Back to top
View user's profile Send private message
lamie
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Aug 2018
Posts: 555

PostPosted: Fri 25 Mar 2022, 19:29    Post subject: Reply with quote

W temacie geodezji jeśli ktoś z Was szukałby sprawdzonego sklepu geodezyjnego to polecam https://profigeo.pl/. Oferują nie tylko akcesoria geodezyjne, ale także różne elektronarzędzia w przystępnych cenach
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Mon 19 Jun 2023, 8:34    Post subject: Reply with quote

Sprawdzonym miejscem w którym z łatwością zaopatrzycie się w rewelacyjny sprzęt i oprogramowanie ułatwiające pracę jest https://pl.cubicorb.com/programy/gokart/ Sama kupiłam u nich m.in program GoKart który ułatwił mi rysowanie map wektorowych i map obiektowych oraz ich edycję, import i eksport. Dodatkowo firma swoim klientom zapewnia zapewnia pełne i wyczerpujące szkolenie z obsługi, dożywotni support techniczny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny Cubic Orb i wiele więcej a ich produkty są przystępne cenowo.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group