Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Biustonosz samonośny
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eRzecznik Janette
początkujący
początkujący


Joined: 14 Feb 2023
Posts: 4

PostPosted: Tue 14 Feb 2023, 10:10    Post subject: Reply with quote

Serdecznie zapraszamy podczas wyboru odpowiednich biustonoszy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Janette https://janette.pl/ gdzie będziecie mogły znaleźć propozycje do średniego i dużego biustu. Są przeznaczone dla świadomych kobiet 40+ z wymagającym biustem. Oczywiście z dostępnością najlepszych marek zarówno Freya, Panache, czy również Elomi. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do zakupów oraz oczywiście kontaktu!
Back to top
View user's profile Send private message
jezyk
maniak
maniak


Joined: 12 Aug 2021
Posts: 1066

PostPosted: Sun 19 Mar 2023, 15:47    Post subject: Reply with quote

Wiesz co, z tego co wiem, to tutaj https://conteshop.pl/bielizna/majtki można znaleźć bardzo ciekawe propozycje jeżeli chodzi o bieliznę. Znajdziecie tam biustonosze, majtki czy skarpetki, więc myślę, że bez problemu każdy będzie w stanie zrobić sobie tam zakupy. Dajcie znać, co wy uważacie o ich propozycjach
Back to top
View user's profile Send private message
octavia01
początkujący
początkujący


Joined: 17 May 2023
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 17 May 2023, 9:08    Post subject: Reply with quote

Poszukaj w galeriach handlowych.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1099

PostPosted: Mon 5 Jun 2023, 15:02    Post subject: Reply with quote

Jak do tej pory miałam spory problem ze znalezieniem odpowiedniego biustonosza dla mnie, a przeszłam już wiele sklepów stacjonarnych, więc sobie już odpuściłam i skorzystałam z internetu. Znalazłam bardzo fajny Sklep z bielizną, producent - LA/MA - https://bielizna.com.pl/ i myślę, że będzie to dobra decyzja. Na pewno bielizna damska dostępna jest tam w dużej ilości.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group