Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

podróż poślubna
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
klimanka
kandydat
kandydat


Joined: 30 Aug 2021
Posts: 11

PostPosted: Mon 30 Aug 2021, 15:59    Post subject: Reply with quote

My pojechaliśmy w podróż poślubną last minute z Itaką. Takie przyjemne, spontaniczne wakacje.
Back to top
View user's profile Send private message
olapi
początkujący
początkujący


Joined: 30 Sep 2021
Posts: 5

PostPosted: Thu 30 Sep 2021, 11:52    Post subject: Reply with quote

Ja wybieram egzotyczne wakacje last minute z Itaką uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 May 2021
Posts: 568

PostPosted: Tue 5 Oct 2021, 17:34    Post subject: Reply with quote

Razem z mężem wybraliśmy się na podróż poślubną do Chorwacji. Ciepło, przyjemna czysta woda - czego chcieć więcej? uśmiech Dodatkowo, udało nam sie skorzystać z wynajmu jachtu od https://www.sailor.pl/ i to była nasza najlepsza decyzja. Było naprawdę cudownie i na pewno powtórzymy to jeszcze nie raz. Wam również polecam wybrać się na jacht, na pewno wam się spodoba.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
zimkos
kandydat
kandydat


Joined: 07 Jan 2022
Posts: 74

PostPosted: Sat 2 Apr 2022, 13:23    Post subject: Reply with quote

Chciałam mieć ładną opaleniznę do ślubu i mi się udało. Koleżanka poleciła mi ampułki melanotan, z których skorzystałam i powiem szczerze, że są bardzo skuteczne. Co do ich zakupu, to jest to możliwe w sklepie internetowym https://melanotan.biz/
Back to top
View user's profile Send private message
Jadzianna
kandydat
kandydat


Joined: 12 Jul 2022
Posts: 69

PostPosted: Sat 21 Jan 2023, 16:31    Post subject: Reply with quote

Podróżowanie, nie mogę bez tego żyć. Kocham poznawać bliższe i dalsze zakątki świata. Z Konsorcjum.pl jedziemy niedługo na City Break do Rzymu, Watykanu i Monte Cassino. W cenie opieka profesjonalnych przewodników, odwiedzenie najważniejszych monumentów i niesamowite przeżycia!
Back to top
View user's profile Send private message
KlaudynkaMi
kandydat
kandydat


Joined: 11 Mar 2022
Posts: 13

PostPosted: Tue 24 Jan 2023, 9:14    Post subject: Reply with quote

Z Itaki nie miałam okazji nigdy jechać, ale przyjaciółka jechała i była mega zadowolona. Ja z kolei miałam okazję jechać z Rainbow, EximTour i troszkę na własną rękę w zeszłym roku. W tym roku myślę, że może skorzystam z jakiegos last minute, może do Egiptu https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
Back to top
View user's profile Send private message
Laralla
kandydat
kandydat


Joined: 19 Nov 2022
Posts: 51

PostPosted: Wed 22 Feb 2023, 9:15    Post subject: Reply with quote

Polecam w tym terminie Arubę. Przepiękne miejsce, świetna destynacja na podróż poślubną. My lecieliśmy z biurem podróży Konsorcjum.pl i także bardzo polecamy. Wszystko dopięte na ostatni guzik, przelot i pobyt, wszystko tip-top.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group