Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SALA WESELNA - Ruda Śląska, Chorzów, Katowice

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rogal7
początkujący
początkujący


Joined: 26 Apr 2011
Posts: 1

PostPosted: Tue 26 Apr 2011, 10:12    Post subject: SALA WESELNA - Ruda Śląska, Chorzów, Katowice Reply with quote

Witam,

Czy ktoś zna jakąś sale weselną godna polecenia na terenie Rudy Śląskiej, Chorzowa lub Katowic?

Z góry dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam
M
Back to top
View user's profile Send private message
aledra7
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2011
Posts: 28

PostPosted: Wed 4 May 2011, 11:35    Post subject: Reply with quote

W Katowicach Różana Dolina
Back to top
View user's profile Send private message
bardyb1959
początkujący
początkujący


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 1

PostPosted: Mon 13 Jun 2011, 19:48    Post subject: sala weselna koło Katowic Reply with quote

Przed zorganizowanym weselem 4.06.2011 wiele bzdur przeczytałam o sali w Sosnowcu - Balaton, byłam w niezłym strachu!!! I jakie było moje zaskoczenie: jedzonko pyszne i dużo, obsługa profesjonalna to nawet za mało powiedziane, ciasta i tort świeże i prawdziwie domowe, pokoje czyste i komfortowe, otoczenie cudne: jeziorko, las i spokój. Do samego końca fachowa pomoc i miła obsługa. Wszystkie moje obawy się nie spełniły. Wesele udane pod każdym względem. Wypada tylko podziękować właścicielom za tak fachowe organizowanie przyjęć, to wszystko za 228 zł za dwa dni. Polecam wszystkim.
Back to top
View user's profile Send private message
ITmen
kandydat
kandydat


Joined: 10 Jul 2011
Posts: 18

PostPosted: Sun 10 Jul 2011, 14:19    Post subject: Reply with quote

Qubus Hotel rzeczywiście fajny jest uśmiech często tam bywam.
Back to top
View user's profile Send private message
Monia980
kandydat
kandydat


Joined: 12 Sep 2021
Posts: 12

PostPosted: Tue 19 Jul 2022, 13:31    Post subject: Reply with quote

Zdecydowanie polecam salę Adria w Rudzie Śląskiej.
Lokal o ogromnych możliwościach - ceny nie wygórowane, możliwość własnych alkoholi ,tortów, napojów - generalnie właściciele bardzo ugięci na różne rozwiązania i można się super dogadać uśmiech No a sala PRZEPIĘKNA!
Back to top
View user's profile Send private message
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Joined: 19 Sep 2017
Posts: 57

PostPosted: Tue 18 Oct 2022, 14:46    Post subject: Reply with quote

Hej uśmiech Najwięcej dobrych sal weselnych z Katowic i okolic jest na https://www.gdziewesele.pl/katowice Można znaleźć super ofertę w fajnej cenie!
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Back to top
View user's profile Send private message
Eliza19
początkujący
początkujący


Joined: 28 Oct 2022
Posts: 1

PostPosted: Fri 28 Oct 2022, 11:18    Post subject: Reply with quote

Serdecznie polecam zajrzeć na stronę chrzcinyikmunie.pl
Wybór lokali jest tam bardzo duży, na bank znajdziesz coś, co przypadnie ci do gustu uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Mon 12 Dec 2022, 20:54    Post subject: Reply with quote

A czy ktoś z was organizuje przykładowo wesele w stylu glamour ? Tak pytam, bo ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy samej nie zorganizować właśnie takiego wesela... Myślę, że to byłoby coś, coś z charakterem i jednocześnie szykownego, dlatego tak podoba mi się ta opcja...
Back to top
View user's profile Send private message
crutherford
początkujący
początkujący


Joined: 19 Jan 2023
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 19 Jan 2023, 9:05    Post subject: Reply with quote

Też szukam jakiejś sali w tym regionie.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group