Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

miód akacjowy

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Wed 7 Apr 2021, 16:29    Post subject: miód akacjowy Reply with quote

Cześć wam, do jakich dań waszym zdaniem można dodać miód akacjowy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Back to top
View user's profile Send private message
earlene07
początkujący
początkujący


Joined: 04 Jun 2021
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Fri 4 Jun 2021, 10:20    Post subject: Reply with quote

Nigdy nie próbowałam tego rodzaju miodu, spadziowy jest pyszny.
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Thu 30 Sep 2021, 14:15    Post subject: Reply with quote

Na temat miodu akacjowego wszelkie informacje znajdziesz na tej stronie https://www.bee.pl/miod-akacjowy-wlasciwosci-i-wartosci-odzywcze-a-1105.html Ma on dobroczynne właściwości dla naszego organizmu i jest świetnym dodatkiem do produktów. Polecany zwłaszcza osobom z nadkwasotą czy zapaleniem jelit. Warto go mieć i stosować jeśli dbamy o siebie i bliskich.
Back to top
View user's profile Send private message
reichert.kara
początkujący
początkujący


Joined: 28 Dec 2022
Posts: 4
Location: Sułkowice

PostPosted: Wed 28 Dec 2022, 12:47    Post subject: Re: miód akacjowy Reply with quote

papatki19 wrote:
Cześć wam, do jakich dań waszym zdaniem można dodać miód akacjowy? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Rozmaite miody, w tym również miód akacjowy można wykorzystać w kuchni na naprawdę wiele sposobów. Ja na przykład używam w swojej kuchni różnych miodów, jako słodzideł - np. do herbat lub wypieków. Wypieki z użyciem miodu wychodzą przepyszne. Ja sama ostatnio upiekłam miodownik, ale wiem, że miód sprawdzi się również do mazurka, orzechowca, a także pierników. Inspirację na temat tego do czego w kuchni może przydać się miód możesz zaczerpnąć np. z tego artykułu - https://prostepesto.pl/miod-w-kuchni-do-czego-moze-sie-przydac/. A wy do czego używacie miodów swoich kuchniach? uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Thu 29 Dec 2022, 14:12    Post subject: Reply with quote

Jest tak wiele rodzajów miodów, że szok. Ja właśnie tutaj https://miodykrupiec.pl/miody-z-dodatkami przyglądałam się miodom nawet z dodatkami i jestem zaskoczona, że jest tak wiele różnych wariantów, aż człowiek nie wie na co się zdecydować... Z drugiej strony - fajnie, ze można znaleźć takie urozmaicenia.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Thu 12 Jan 2023, 9:08    Post subject: Reply with quote

Miód akacjowy doskonale sprawdza się przy zaburzeniach przewodu pokarmowego. Z doświadczenia wiem że istnieje wiele odmian posiadających dobroczynny wpływ na nasz organizm. Wszystkie z odmian można znaleźć w fachowym sklepie https://pierzga.com.pl/. Oferowane przez nich produkty wytwarzane są z ogromną pasją i zaangażowaniem a bogate ponad 10 letnie doświadczenie pomaga w przygotowaniu ich w sposób idealny.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group