Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Restauracja czy Remiza czyli: co się opłaci a co warto?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
OliwiaK
kandydat
kandydat


Joined: 03 Apr 2017
Posts: 25

PostPosted: Fri 10 Aug 2018, 11:35    Post subject: Reply with quote

Ja mogę polecić świetny lokal z piękną salą weselną Zamek Janów Podlaski. Sala duża, nowoczesna i elegancka. Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Byłam tam niedawno na weselu koleżanki i bardzo mi się podobało!
Back to top
View user's profile Send private message
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Joined: 27 May 2018
Posts: 41
Location: Przemyśl

PostPosted: Fri 10 Aug 2018, 19:06    Post subject: Reply with quote

OliwiaK wrote:
Ja mogę polecić świetny lokal z piękną salą weselną Zamek Janów Podlaski. Sala duża, nowoczesna i elegancka. Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Byłam tam niedawno na weselu koleżanki i bardzo mi się podobało!

Znam to miejsce i potwierdzam uśmiech Zdradzę, że nigdzie wcześniej nie jadłam tak dobrych zup, jak tam uśmiech
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Back to top
View user's profile Send private message
kasix86
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Jul 2017
Posts: 594

PostPosted: Mon 10 Sep 2018, 19:26    Post subject: Reply with quote

wszystko chyba zalezy od tego czego tak naprawde oczekujemy po miejscu przyjecia. Nam zalezalo na tym, zeby byly na miejscu tez pokoje dla gosci, a ze wesele organizowalismy dosc duze bo na ponad 200 osob to wybralismy http://pariselpalace.pl/ -udalo sie wspaniale, bylam zachwycona dekoracjami, obsluga, no i jedzonkiem, ktore juz na "ustalaniu terminu" mielismy okazje sprawdzic.
Back to top
View user's profile Send private message
Kamilan
kandydat
kandydat


Joined: 03 Feb 2020
Posts: 23

PostPosted: Tue 4 Feb 2020, 17:41    Post subject: Reply with quote

Jeśli szukacie sali pod Krakowem, to polecam miejsce na kameralne wesele https://grand-house.pl/restauracja/
Back to top
View user's profile Send private message
Iwettka
bywalec
bywalec


Joined: 10 Dec 2020
Posts: 154

PostPosted: Mon 19 Dec 2022, 15:22    Post subject: Reply with quote

Na pewno opłaca się mieć własną wędzarnie, jeśli masz swoją restaurację a nawet w remizę. Na imprezie zawsze schodzi wędzona ryba czy wędzona szynka. Do takiej wedzarki opłaca się kupić generator dymu do wędzarni https://investhoreca.pl/c/2173/wedzarnie-wedzenie-smoking-gun.html Dzięki temu wędzarnia jest ekonomiczna.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group