Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sala we Wrocławiu

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Marysia_89
początkujący
początkujący


Joined: 23 Jun 2019
Posts: 1

PostPosted: Sun 23 Jun 2019, 0:49    Post subject: Sala we Wrocławiu Reply with quote

Cześć,

Wraz z narzeczonym planujemy ślub w przyszłe wakacje. Stwierdziliśmy, że dobrym pomysłem będzie już rezerwacja sali i innych atrakcji, ponieważ później może być z tym ciężko ...
Znalazłam w sieci Starą Garbarnię link, która muszę przyznać urzekła mnie bardzo.
Czy ktoś z was wyprawiał tu może wesele?
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 616

PostPosted: Tue 1 Oct 2019, 8:19    Post subject: Reply with quote

Tak, byłam tam na weselu i polecam ale nie wiem czy zapewniliście już sobie atrakcje na wesele, jeśli nie to polecam Speedbar, pokazy organizowane przez Krzysztofa Drabika są niesamowite, jest przecież zdobywcą nagrody publiczności w Mam Talent a to już mówi samo za siebie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
HalinkaIII
początkujący
początkujący


Joined: 01 Oct 2018
Posts: 2

PostPosted: Fri 4 Oct 2019, 16:10    Post subject: Brochów Reply with quote

Ja urządzałam przyjęcie w Hotelu Brochów http://restauracjabrochow.pl/wp-content/uploads/2019/08/wes119-copy.pdf Moim zdaniem idealne miejsce na takie imprezy.
Back to top
View user's profile Send private message
jjusti18
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Apr 2017
Posts: 774

PostPosted: Thu 10 Oct 2019, 16:19    Post subject: Reply with quote

A czy ktoś z was urządzał może wesele na sali w hotelu Jasek Premium http://www.hoteljasek.com.pl ? Właśnie szukam dla siebie sali, bo troszkę już czas nas goni z tym załatwianiem wszystkiego na ten wyjątkowy dzień. No i przeglądałam różne ciekawe oferty i trafiłam na ten hotel. Wizualnie bardzo mi się podoba. Widać, że sala jest bardzo elegancka i przestrzenna. A wiecie może jak tam wygląda kwestia obsługi etc?
Back to top
View user's profile Send private message
Kate_87
początkujący
początkujący


Joined: 16 Aug 2019
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Wed 5 Aug 2020, 19:13    Post subject: Reply with quote

W okolicach Wrocławia polecam Willę Diana, położoną u stóp Masywu Śnieżnika w miejscowości Stronie Śląskie. Co prawda jest to ok. 100 km od Wrocławia, ale ceny bardzo konkurencyjne, dlatego polecam sprawdzić. ok W ofercie posiadają kilkadziesiąt miejsc noclegowych. Willa bardzo urokliwa, przepiękne widoki, bardzo duży teren dokoła, pełny kwiatów i zieleni. Mnóstwo atrakcji, pyszne jedzenie - naprawdę warto. oklaski https://diananoclegi.pl/sala-weselna-stronie-slaskie
Back to top
View user's profile Send private message
MarekPec
kandydat
kandydat


Joined: 10 Mar 2021
Posts: 20

PostPosted: Thu 18 Mar 2021, 10:57    Post subject: Reply with quote

Zachęcam do odwiedzenia https://chrzcinyikomunie.pl/wroclaw naprawde duży wybór sal weselnych, restauracji i hoteli. Gorąco polecam oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Marcel21445
początkujący
początkujący


Joined: 02 Dec 2021
Posts: 5

PostPosted: Fri 3 Dec 2021, 14:02    Post subject: Reply with quote

W takim mieście jest pełno sal.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
marlena69
początkujący
początkujący


Joined: 06 Dec 2021
Posts: 9

PostPosted: Mon 6 Dec 2021, 16:07    Post subject: Reply with quote

Dokładnie. Znaleźć trudno nie będzie. No chyba że ma się duże wymagania, gdzieś w samym centrum np.
_________________
LikeStudio
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Sat 26 Feb 2022, 16:24    Post subject: Reply with quote

Znalezienie odpowiedniej sali to zdecydowanie spore wyzwanie.
Back to top
View user's profile Send private message
GdzieWesele_Poleca
kandydat
kandydat


Joined: 19 Sep 2017
Posts: 57

PostPosted: Fri 4 Nov 2022, 14:54    Post subject: Reply with quote

Poszukaj może na https://www.gdziewesele.pl/wroclaw Jestem pewna, że znajdziesz tam wymarzone miejsce na wesele! <3
_________________
Szukasz idealnej sali na wesele wejdź na www.GdzieWesele.pl znajdziesz tam hotele, restauracje na przyjęcia weselne w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu w całej Polsce
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group