Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Bielizna erotyczna damska

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
angie707
kandydat
kandydat


Joined: 17 Aug 2020
Posts: 77

PostPosted: Tue 24 Aug 2021, 9:23    Post subject: Bielizna erotyczna damska Reply with quote

Hejka! Poszukuję prezentu dla mojej przyjaciółki. Czy ktoś mógłby mi polecić sklep z bielizna erotyczna damska?
Back to top
View user's profile Send private message
Junsa
uzależniony
uzależniony


Joined: 04 Oct 2021
Posts: 857

PostPosted: Thu 18 Nov 2021, 14:20    Post subject: Reply with quote

A zerknij sobie do sklepu Intymnego. Mają spory wybór bielizny erotycznej. Zostawiam Ci do nich linka, bo na pewno coś znajdziesz https://www.sklep-intymny.pl/pol_m_Bielizna-erotyczna-256.html
Back to top
View user's profile Send private message
Salome2981
początkujący
początkujący


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 5

PostPosted: Thu 18 Nov 2021, 21:29    Post subject: Reply with quote

Nikt nigdy nie chce chodzić na tego typu nauki.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Adeks43
gaduła
gaduła


Joined: 06 Feb 2022
Posts: 399

PostPosted: Mon 7 Mar 2022, 16:38    Post subject: Reply with quote

Najlepiej jeżeli zajrzycie do oferty sklepu online Lovita https://lovita.pl/ Ich propozycje na mnie robią spore wrażenie, dlatego też i Wam mogłyby przypaść bardzo do gustu. Myślę, że również na nich się nie zawiedziecie, pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę oczko
Back to top
View user's profile Send private message
lamie
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Aug 2018
Posts: 555

PostPosted: Sun 3 Apr 2022, 17:49    Post subject: Reply with quote

W takim razie koniecznie zajrzyj na stronę https://diores.pl/. Mają naprawdę szeroką ofertę bielizny damskiej, na pewno znajdziesz tam prezent odpowiedni dla przyjaciółki.
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Tue 5 Apr 2022, 15:22    Post subject: Reply with quote

Powiem wam, że najlepszą bieliznę wyszczuplającą kupicie w http://orirose.pl/ . Oferta jest bardzo bogata, również zamawiam tutaj bardzo fajne body wyszczuplające, które jest mega skuteczne.
Back to top
View user's profile Send private message
HaniaMM
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jun 2022
Posts: 347

PostPosted: Mon 3 Oct 2022, 18:31    Post subject: Reply with quote

Zerknij również do mojego ulubionego sklepu z piękną bielizną, czyli zdecydowanie Lovita.pl w którym znajdziesz sporo świetnych propozycji w zakresie bielizny na co dzień, wyjątkowych kompletów w wydaniu nocnym jedno i dwuczęściowych. Dokładnie propozycje znajdziecie na ich stronie, bo naprawdę potrafią pozytywnie zaskoczyć propozycjami!
Back to top
View user's profile Send private message
Kowal31
gaduła
gaduła


Joined: 01 Dec 2021
Posts: 422

PostPosted: Tue 4 Oct 2022, 13:09    Post subject: Reply with quote

Na co zwracacie największą uwagę podczas wyboru bielizny dla siebie? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszą bielizną damską, w tym np. staniki panache .
Back to top
View user's profile Send private message
HaniaMM
gaduła
gaduła


Joined: 27 Jun 2022
Posts: 347

PostPosted: Thu 3 Nov 2022, 14:56    Post subject: Reply with quote

Na mnie mega wrażenie robi zdecydowanie sklep Valetta w którym robiłam parę razy zakupy i się nie zawiodłam. W mojej opinii numer jeden to trójczęściowy komplet białej bielizny w naprawdę niedużej cenie, szkoda tylko że jednak na zamówienie trzeba trochę jednak trzeba poczekać i mam nadzieję, że podzielicie się swoimi spostrzeżeniami bo naprawdę tutaj opcji po prostu nie brakuje i problemów z terminami realizacji również nie ma!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group