Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Lista prezentów
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pon 29 Cze 2015, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My nie robiliśmy listy prezentów, bo ich nie chcieliśmy. Dostaliśmy od gości pieniądze, kwiaty i ciepłe życzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1179

PostWysłany: Sob 17 Lip 2021, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto na taką listę prezentów dodać jeszcze kilka książek. Zamiast kwiatów, dobra lektura sprawdzi się dużo lepiej. Od siebie polecam to miejsce https://www.taniaksiazka.pl/planetarium-muzeum-kosmosu-chris-wormell-p-1179098.html . Jeżeli chcecie zamówić więcej książek, w niższej cenie to jest to idealna księgarnia online do tego typu zakupów. Mają ogromny asortyment, który ciężko przejrzeć w całości w szybkim tempie.

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Czw 29 Lip 2021, 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Nie 18 Lip 2021, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla koleżanki/kolegi zawsze daje 500-700 zł, w ostatnie wakacje miałam ślub siostry gdzie dodatkowo byłam świadkową to tutaj się szarpnęłam i dałam 1000 zł xD No i zwykle daję więcej rodzinie uśmiech
Fajnie jak wiesz ile płacą od talerzyka, zwykle jest ok. 200/250 zł i wzwyż, więc dobrze dać za dwie osoby + dodatkowe "parę złotych" żeby, jak to mówią, młodzi wyszli na plus uśmiech
https://www.zankyou.pl/p/ile-dac-na-wesele

Tematyka ta jest tutaj dokładniej opisana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radek_root
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lis 2020
Posty: 9

PostWysłany: Sob 27 Sie 2022, 11:12    Temat postu: generator pary Odpowiedz z cytatem

my to konkretnie powiedzieiśmy że potrzebujemy generator do prasowania, bo dzidzia w drodzze, wiec obojetnie czy z kasy się uzbiera czy gotowy prezent. no i dostaliśmy https://www.ranking-zelazek.pl/generator-pary/tefal-gv9581-pro-express-ultimate-care/ i jesteśmy zadowoleni uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group