Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wskazówki w poszukiwaniu sali- na co zwracać uwagę- cenne wypowiedzi.
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
JoasiaCZ
kandydat
kandydat


Joined: 27 May 2018
Posts: 41
Location: Przemyśl

PostPosted: Tue 7 Aug 2018, 12:04    Post subject: Reply with quote

Warto najpierw popytać swoich znajomych czy znają jakieś dobre miejsce i się tam przejechać, zobaczyć na własne oczy. Oprócz wyglądu ważne też jest jedzenie, poziom obsługi, okolica i wiele innych czynników które sprawią, że goście będą czuli siękomfrtowo uśmiech Chodzę często na wesela i mogę polecić z mojej okolicy np. Zamek w Janowie Podlaskim, który to wszystko o czym wspomniałam, posiada na wysokim poziomie oczko
_________________
Zwariowana, słodka, inteligentna. Idealna
Back to top
View user's profile Send private message
OliwiaK
kandydat
kandydat


Joined: 03 Apr 2017
Posts: 25

PostPosted: Fri 10 Aug 2018, 11:32    Post subject: Reply with quote

Piękną salę weselną ma Zamek Janów Podlaski. Przestronna i nowoczesna. Dodatkową zaletą jest piękna okolica, w sam raz na sesję zdjęciowąoczko
Back to top
View user's profile Send private message
Jaroma
kandydat
kandydat


Joined: 03 Jul 2018
Posts: 70

PostPosted: Fri 24 Aug 2018, 16:53    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem ,najlepiej posłuchać znajomych,przyjaciół. My też tak zrobiliśmy ,mieliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej.Nasi znajomi,mieli tam przed nami. Faktycznie bombowe miejsce,sale duże piękne,w zależności ilu się ma gości, to można sobie wybrać sale. Bardzo smaczne jedzenie i dużo rożnych udogodnień oferują. My przykładowo nie mieliśmy fotografa i nam mogli w tej kwestii.
Back to top
View user's profile Send private message
Kamila555
kandydat
kandydat


Joined: 13 Aug 2018
Posts: 23

PostPosted: Thu 6 Sep 2018, 8:13    Post subject: Czynnikow jest wiele 😁 Reply with quote

Ogólnie jest bardzo sporo czynnikow na które trzeba zwrócić uwagę. Po pierwsze czy sala nam się podoba (zawsze można coś poprawić dekoracjami, ale charakteru sali nie zmienimy), jaka jest cena i co zawiera, czy są wolne terminy, jaka jest lokalizacja sali, jaki jest układ sali weselnej. Dodatkowo można mieć na uwadze punkty takie jak otoczenie lokalu czy miejsca noclegowe. Każdy z punktów został szczegółowo opisany w poniższym artykule:

https://my-perfectweddingday.blogspot.com/2018/08/jak-wybrac-sale-weselna.html?m=1
_________________
Kamila
http://my-perfectweddingday.blogspot.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Fri 25 Sep 2020, 10:18    Post subject: Hotel Biały w Czerwionce Reply with quote

Ja się zdecydowałam na salę w Hotelu Biały Dom w Czerwionce, zadawałam masę pytań właścicielom i na wszystkie odpowiadali cierpliwie, udowadniając, że to idealne miejsce na moje wesele.
Back to top
View user's profile Send private message
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Joined: 17 Aug 2020
Posts: 701

PostPosted: Fri 25 Sep 2020, 21:09    Post subject: Reply with quote

Faktycznie, to miejsce wygląda bardzo ciekawie. A słyszałyście być może coś o Centrum Molo? Zależy mi na organizacji wyjątkowego ślubu, więc wolę nie ryzykować wyborem słabej sali.
Back to top
View user's profile Send private message
djdamian
kandydat
kandydat


Joined: 15 Apr 2014
Posts: 23
Location: Ostrów Wielkopolski

PostPosted: Tue 23 Aug 2022, 18:12    Post subject: Reply with quote

Gram na weselach już 22 lata. Postanowiłem opisać na blogu i omówić we VLOG-u na co trzeba zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Zapraszam do lektury, lub odsłuchania.
https://imprezja.pl/jak-wybrac-sale-na-wesele/
_________________
Wodzirej Damian Nowaczyk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group