Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pretensje o brak wesela
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Patagonia
początkujący
początkujący


Joined: 02 Jul 2019
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 2 Jul 2019, 14:23    Post subject: Reply with quote

Każdy ma prawo robić to co mu się podoba.
Back to top
View user's profile Send private message
luciearmstrong
początkujący
początkujący


Joined: 19 Aug 2020
Posts: 4
Location: Cieszyn

PostPosted: Wed 19 Aug 2020, 7:53    Post subject: Reply with quote

Najlepiej jest zorganizować wszystko tak, aby żyć w zgodzie ze sobą.
Back to top
View user's profile Send private message
miley2
kandydat
kandydat


Joined: 07 Sep 2020
Posts: 10

PostPosted: Mon 7 Sep 2020, 18:44    Post subject: Reply with quote

wszystko spoko tylko czasami za tym że coś trzeba stoją też uczucia, ludzie starsi nie wszyscy są postępowi i choćby z szacunku do nich można iść jeszcze na kompromis
Back to top
View user's profile Send private message
ella34kod
kandydat
kandydat


Joined: 04 Aug 2020
Posts: 14
Location: Wro

PostPosted: Wed 16 Sep 2020, 14:28    Post subject: Reply with quote

miley2 wrote:
wszystko spoko tylko czasami za tym że coś trzeba stoją też uczucia, ludzie starsi nie wszyscy są postępowi i choćby z szacunku do nich można iść jeszcze na kompromis

Ale kompromis nie jest rozwiązaniem ani cichego ślubu ani wesela na całą rodzinę, w tym przypadku ciężko znaleźć coś po środku, bo co zostaje? Limit gości zaproszonych czy jak to wypośrodkować inaczej? Może fajnie by było, gdyby wszyscy wyjechali w Bieszczady, może w te 20 osób, co nie stanowi ogromnego tłumu i jednak "rodzina" się klasyfikuje...
Ja miałam wesele na prawie 80 osób, mimo że kiedyś nie chciałam go wyprawiać wcale, ślub kościelny, bo mąż uznał, że skoro chcemy brać ślub, to taki "prawdziwy", a jest mocno wierzący. Ogólnie żałuję, że trwało tak krótko i że nie da się tego powtórzyć 1:1 tylko w roli gościa, bo dla mnie było na 90% idealnie. Każdy przeżyje to inaczej. A rodzina... Nie zaprosiłam wszystkich, tylko tych najabrdziej lubianych i utrzymujących kontsakt ze mną i co? Oczywiscie że się poobrażali! Ale co z tego, skoro i tak nie mam z nimi kontaktu.
Back to top
View user's profile Send private message
PawełW
gaduła
gaduła


Joined: 21 Dec 2021
Posts: 362

PostPosted: Tue 28 Dec 2021, 20:49    Post subject: Reply with quote

Nie chcesz tracić czasu w urzędach,wolisz kupić gotową spółke,ale jeszcze się zastanawiasz czy warto i ewentualnie gdzie ją nabyć. Ze swej strony polecam Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Spółki już z dokumentami,numerami NIP,REGON,VAT,VAT EU,kodami PKD I KRS.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nauki przedmałżeńskie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group