Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czego oczekujecie od fotografa?
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
View previous topic :: View next topic  
Author Message
patti
kandydat
kandydat


Joined: 19 Oct 2010
Posts: 37
Location: krk

PostPosted: Fri 7 Jan 2011, 16:37    Post subject: Reply with quote

No to rzeczywiście fotograf z Twojego kuzyna niezły oczko ja powiem, że najlepiej wybrać już zrobione przez wybranego fotografa ujęcia i powiedzieć : chce coś takiego, ale bez photoshopa albo w życiu nie rób mi czegoś takiego.
A co jeszcze ważne: czy jest elastyczny - dojazd poza miasto i czy nie podnosi cen ot tak sobie uśmiech

popr.pis/mod/
Back to top
View user's profile Send private message
Sheryl
maniak
maniak


Joined: 30 Dec 2010
Posts: 1221

PostPosted: Sun 14 Aug 2011, 9:57    Post subject: Reply with quote

................

Last edited by Sheryl on Mon 16 Jan 2012, 23:39; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Ariene
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2009
Posts: 512
Location: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostPosted: Sun 14 Aug 2011, 10:40    Post subject: Reply with quote

Sheryl, bardzo dobra kolejność, a raczej bardzo sensowna uśmiech Ja bym jeszcze tylko zwróciła uwagę na samą osobę fotografa, z którym przecież spędza się trochę czasu i to w najbardziej emocjonujących chwilach. Takiej osobie po prostu trzeba zaufać i czuć się fajnie.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
jdabrowski
początkujący
początkujący


Joined: 17 May 2011
Posts: 3
Location: Katowice, Jaworzno

PostPosted: Mon 10 Oct 2011, 14:59    Post subject: Reply with quote

W tym roku też szukaliśmy fotografa. A, że sami fotografujemy, to pod fotografa ustalaliśmy sam termin ślubu oczko

Budżet mamy ograniczony, a wybór był trudny uśmiech Podstawowe kryteria to jakość zdjęć i osobowość fotografa. Ważne, żeby czuć się swobodnie w jego towarzystwie. Nie uznajemy fotografów-ustawiaczy, dlatego musiała być to osoba z reporterskim podejściem. Do tego ciekawe zdjęcia plenerowe w portfolio.. wierzymy, że nasz wybór okaże się trafiony uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
mad77
Guest





PostPosted: Thu 10 Nov 2011, 18:46    Post subject: Reply with quote

Aparaty cyfrowe są dziś na tyle powszechne, że coraz więcej osób ma jako takie pojęcie o fotografii, toteż są coraz bardziej świadomi. Dla nas, fotografów, to chyba dobrze, bo coraz rzadziej głównym kryterium wyboru jest cena, a coraz częściej zawartość portfolio. Nie mam już też w zasadzie pytań "dlaczego oddaję tylko 150 zdjęć, skoro pan x daje 3000".
Back to top
ars
początkujący
początkujący


Joined: 16 Jan 2012
Posts: 6
Location: Ostrowiec Świętokrzyski

PostPosted: Mon 16 Jan 2012, 19:16    Post subject: Reply with quote

mad77 wrote:
Aparaty cyfrowe są dziś na tyle powszechne, że coraz więcej osób ma jako takie pojęcie o fotografii, .


Mam wrażenie, że im więcej tym właśnie mniej osób ma to właściwe pojęcie o fotografii , pstrykaczy wielu, fotografistów mniej jak to gdzieś ktoś mówił na warsztatach foto.
popr.pisownię/mod/
_________________
szukam światła w kadrach, ślubnych linków pfolio nie wolno zgodnie z regulaminem, to pochwalę się pozaślubnymi, ars.maxmodels.pl to mój pomysł na życie ostatnio ....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
FotoMag
kandydat
kandydat


Joined: 04 Apr 2011
Posts: 21
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 16 Mar 2012, 11:57    Post subject: Reply with quote

Dziej, się za pewne dla tego tak ,że wiele osób uważa że zdjęcia robi aparat...co jest prawdą uśmiech ale nie do końca, aparat nam utrwali fotografię , ale jej nie skomponuje ,nie znajdzie miejsca , nie dobierze prawidłowego oświetlenia..jest tylko narzędziem w naszych rękach ...
Dobry sprzęt nie przeszkadza w pracy uśmiech ...ale do zrobienia dobrych zdjęć jest potrzebna wiedza ,doświadczenie.
_________________
Pozdrawiam FotMag
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
AniaJaca
kandydat
kandydat


Joined: 29 Mar 2021
Posts: 30
Location: Bydgoszcz

PostPosted: Mon 29 Mar 2021, 15:23    Post subject: Reply with quote

Oprócz portofio i ceny ważny jest charakter! czy nadajecie na tych samych falach. My mieliśmy foto z https://www.studiokadru.pl/ i to na prawdę super człowiek. Potrafił nas rozlużnic, duzo nam podpowiedział od strony organizacyjnej.
_________________
Ania
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bm-foto.com
początkujący
początkujący


Joined: 22 Apr 2021
Posts: 6
Location: Kędzierzyn - Koźle

PostPosted: Thu 22 Apr 2021, 10:24    Post subject: Flow Reply with quote

Ważne jest przede wszystkim, żeby z fotografem złapań wspólny flow! Fotograf nie musi być odbiciem Waszej osobowości ale powinien potrafić się do niej dopasować. Fakt jest też taki, że jeżeli na sesji z fotografem jest klimat taki, w którym się dobrze czujecie.

Jako fotograf, powiem Wam szczerze, że w większości moi klienci do dzisiaj do mnie wracają, sesja walentynkowa, narzeczeńska, ślubna, brzuszkowa. Są klienci, którzy wracają do mnie z okazji każdego ważnego wydarzenia w swoim życiu! I to jest naprawdę fantastyczne!wykrzyknik

Gdybyście byli ciekawi mojego portfolio https://bm-foto.com
_________________
Pozwól mi uwiecznić Barwne Momenty Twojego życia. <3
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group