Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele dla 110 osób wraz z noclegami w stylu rustykalnym. Cała Polska. Pomocy!
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
View previous topic :: View next topic  
Author Message
yours
bywalec
bywalec


Joined: 13 May 2019
Posts: 144

PostPosted: Wed 26 Aug 2020, 15:18    Post subject: Reply with quote

Szukam odpowiedniego fotografa, ale jak na razie to bardzo słabo mi idzie. Nikt, z kim rozmawiałam ostatnio, nie ma czasu, a to mnie już dobija. Myślę, że jeśli nie znajdzie się odpowiednia fotografia ślubna nowy sącz, będzie trzeba odwołać całe przyjęcie. Bo jak to inaczej zrobić? Moim zdaniem nie ma jak.
Back to top
View user's profile Send private message
papatki19
gaduła
gaduła


Joined: 06 Aug 2020
Posts: 344

PostPosted: Sun 20 Sep 2020, 21:58    Post subject: Reply with quote

Instalacje Art Bistro!wykrzyknik NAjcudowniejsze miejsce pod słońcem. Idealne pod rustykalny wystrój.
Back to top
View user's profile Send private message
Emilka864
początkujący
początkujący


Joined: 20 Oct 2020
Posts: 1

PostPosted: Tue 20 Oct 2020, 9:06    Post subject: Reply with quote

Jezeli chodzi o takie duże wesele to polecam tez zajrzec tutaj dla osób, które np mieszkają w Lublinie http://dworekarkadia.pl/ Są możliwe noclegi tez miedzy innymi gdyby ktoś chciał skorzystać.
Back to top
View user's profile Send private message
SzGoral
początkujący
początkujący


Joined: 03 Dec 2020
Posts: 4

PostPosted: Thu 3 Dec 2020, 19:28    Post subject: Reply with quote

Hej, mam do odstąpienia termin 28.08.2021 w sali Baciarska Chata w Hotelu Kocierz Hotel & Spa. Jest to sala utrzymana w klimacie rustykalnym, położona na wzgórzu z którego rozpościera sie widok na górskie otoczenie.
Ten termin, to jedyny wolny termin w sezonie letnim w tej karczmie wykrzyknik
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
michalu
kandydat
kandydat


Joined: 08 Nov 2019
Posts: 13
Location: Gdańsk

PostPosted: Sat 2 Jan 2021, 1:06    Post subject: Reply with quote

Sprawdźcie sobie te sale weselne w Trójmieście i w okolicy: https://www.michalufniak.pl/sale-weselne-gdansk-i-okolice/ jest z czego wybierać, myślę, ze na pewno się coś znajdzie.
_________________
Fotografia ślubna https://www.michalufniak.pl/
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group