Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co spędza Wam sen z powiek?:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdzie nie napisalam z taka suknie musi miec kazdy. Napisalam za to "jesli ktos ma ochote na taka suknie..." Jesli ktos chce ramiaczka bo mu z nimi wygodniej to czemu nie. Ale jesli ktos sie pyta "a czy spada?Bo sie zastanawiam nad opcja bez ramiaczek..." to wyjasniam ze nie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Sadie za dodanie otuchy - teraz już ze spokojem będę mogła przymierzać te bez ramiączek uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przymierzac zawsze mozna Very Happy Przymierz i potancz w salonie. Zatancz pogo. Jesli suknia to przetrzyma to juz wiesz Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, ale ja nigdzie nie twierdze, że powiedziałaś, że każda musi taką mieć, tylko że nie możesz gwarantować, że u każdej dziewczyny będzie tak samo tak u Ciebie. uśmiech

Wiadomo przecież, że przymiarka to konieczność.

Lila, przymierz, wypróbuj i daj znać, na jaką się zdecydujesz uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, tylko właśnie tego się nie da ocenić przed kupnem sukni Sad Bo jak mam się upewnić, że suknia nie spadnie, skoro nie jest szyta na mnie, a za duża i ściągnięta z tyłu przy pomocy szpilek? Dlatego pytam jak to wygląda już na samym ślubie. Bo jak już kupię kieckę, to wtedy mogę przy ostatniej przymiarce zatańczyć pogo i najwyżej powiedzieć, żeby jeszcze coś tam poprawiono.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="metka"]Sadie, ale ja nigdzie nie twierdze, że powiedziałaś, że każda musi taką mieć, tylko że nie możesz gwarantować, że u każdej dziewczyny będzie tak samo tak u Ciebie. uśmiech

Zawsze powtarzam "przy dobrym dopasowaniu sukni". To jest warunek. Jak bedzie zle dopasowana to kazdemu zjedzie. A dobrego dopasowania nikomu nie gwarantuje. Pasujace na ciebie spodnie tez nie zjezdzaja prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:


Lila, przymierz, wypróbuj i daj znać, na jaką się zdecydujesz uśmiech


No przymierzać już przymierzałam, ale patrz moja wypowiedź wyżej oczko
Jak się w końcu na coś zdecyduję (ale nie wiem kiedy to nastąpi....język z oczkiem ) to dam znać na pewno Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, ale nie porównuj spodni do sukienki uśmiech to trochę inna para kaloszy, aczkolwiek jak są dopasowane to nie zjeżdżają, prawda uśmiech
Poza tym, ja nie twierdzę, że sukienki bez ramiączek będą się zsuwać i ramiączka są konieczne. Twierdzę tylko, tak samo jak Ty, że dopasowanie to podstawa ale jeśli dziewczyna nadal będzie mieć obawy, niech doszyje sobie ramiączka i będzie mogła spokojnie się bawić w trakcie swojego wesela bez zbędnego zastanawiania się, czy się zsunie i kiedy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila napisał:
Ja normalnie nosze 36, one tam maja zawyzone numeracje. Na wzrost 171 plus 5 cm obcas, ale proponuje ja na nizsza osobe, bo jest troche umeczona na dole wiec mysle ze jakies 3-4 cm do skrocenia.
Jesli masz ochote kupic to sobie najpierw przymierz w sklepie i daj znac.
Ja bede z sukienka w Polsce na Wielkanoc uśmiech
Ja bylam zachwycona, naprawde.
tez sie martwilam, ze moglam z ramiaczkami, albo z innym dekolten, ale dekolty w V bardziej zmniejszaja biust a ta sukienka wlasnie powiekszala


Ech, no to mógłby być problem, bo ja mam 173 oczko Ale nie omieszkam przymierzyć tej sukienki, bo nie powiem - bardzo mi się podoba Very Happy A dekolt właśnie taki, jaki chciałabym mieć, bo proste dekolty z odcięciem pod biustem optycznie go powiększają. Serek (czyli V) niestety odpada w przypadku małych biustów. A jeszcze jedno pytanie do Ciebie: suknia jest dość wąska i z tego co widzę minimalnie dłuższa z tyłu. Nie przeszkadzało to w tańczeniu? Było Ci wygodnie? Bo w takich sukniach boję się, że mi się nogi w materiał zaplątają albo co ha ha[/quote]

Nie nie przeszkadzala dlugosc bynajmniej, bo ten lekki trenik ma podpinany z tylu, wiec trzeba tylko dopasowac sukienke tak zeby nie byla zbyt dluga tyle. No i musi byc idelanie dopasowana, bo ma b.delikatny material i nie moze sie maarszczyc, wiec w sumie dobrze wyglada na szczuplych osobach. Ale ja polecam! Nie zamienilabym na zadna inna. A waska jest ale u dolu nie az tak, wiec spokojnie wymiot noga w tancu zrobic sie da:) Jak amsz jakies jeszcze pytania dawaj:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ostatnie (chyba oczko ) pytanie: nie kleiła się do nóg? Bo kurcze mam wrażenie, że niektóre tego typu mogą się elektryzować. Ta, którą ja przymierzyłam - bardzo podobną w kroju do Twojej - od razu przykleiła mi się do nóg. Wiem, że można to załatwić jakimiś środkami antystatycznymi, ale kurcze zirytowało mnie to trochę, bo jak spódnica zaczyna kleić się do nóg, to od razu źle się układa...I po części to też miałam na myśli pytając, czy się nie plącze między nogami podczas tańca oczko
Ps. A przymierzałaś do niej krótszy welon? (taki delikatnie za łopatki - bo taki bym chciała mieć, a nie wiem, czy będzie pasować)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 16 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group