Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co spędza Wam sen z powiek?:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
Lila napisał:
I co? Spadała z biustu podczas tańczenia, czy nie? (bo ja też nie mam się czym pochwalić język z oczkiem a słyszałam, że właśnie dziewczyny z małym biustem można w sukience porządnie zacisnąć i jest ok - a przy większych biustach siłą rzeczy co nieco zjeżdża, bo działa grawitacja Wink )


Nie zjezdzala w ogole, ona ma wsrodku gorset ze zaciska mocno w pasie i pod biustem plus ma taki pas przez ktory pzreciaga sie stanik bez ramiaczek(najlepiej na silikonowym pasku takim to przyczepia sie do ciala) i zupelnie nie spadala. Tylko musza ci krawcowe dobrze ja dopasowac zeby byla cdosc ciasna. ja bylam mega zadowolona, biust mialam wiekszy, bylo mi wygodnie, i wygladalo bardzo ladnie , naturalnie. Polecam naprawde. Cena jest tylko taka srednia, ale moge odsprzedac rozmiar 34, nawet welon rowniez:)uśmiech


Hehe, ja chyba powinnam mieć 36, ale nie wiem - do tej pory przymierzałam tylko 38 i wszystkie były za duże oczko A na jaki wzrost jest ta sukienka?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tak stwierdzam. Jesli ktos ma ochote na suknie bez ramiaczek to, niezaleznie od biustu mozna taka miec. Mozna w rozmowie z osoba ktora szyje lub kims z salonu podkreslic ze obawiamy sie takiej sytuacji wiec zeby dopasowali idealnie kreacje. Uwazam nie mozna sie ograniczac w wyborze tylko dlatego ze jest mnostwo glupich filmikow na YouTube
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na YouTube nie widziałam żadnego - nawet nie wiedziałam, że jakieś są oczko Ciekawe.... oczko Byłam po prostu na kilku ślubach, gdzie na każdym pojawiła się ta sama sytuacja. Więc miałam obawy wynikające z obserwacji na żywo Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że ramiączka dają po prostu poczucie stabilizacji i komfortu Pannie Młodej uśmiech jeśli dziewczyna chce się czuć bezpiecznie i nie martwić tym, czy przy szybszym tańcu będzie jej się gorset obsuwać, to niech doszyje sobie ramiączka... w takim dniu, wygoda, swoboda i pewność to podstawa uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie byly to dobrze dopasowane kreacje. Dlatego uwazam ze nie wolno oszczedzac na sukni i jej wykonaniu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

metka napisał:
Wydaje mi się, że ramiączka dają po prostu poczucie stabilizacji i komfortu Pannie Młodej uśmiech jeśli dziewczyna chce się czuć bezpiecznie i nie martwić tym, czy przy szybszym tańcu będzie jej się gorset obsuwać, to niech doszyje sobie ramiączka... w takim dniu, wygoda, swoboda i pewność to podstawa uśmiech




Nie odczuwalam potrzeby posiadania ramiaczek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila napisał:

Hehe, ja chyba powinnam mieć 36, ale nie wiem - do tej pory przymierzałam tylko 38 i wszystkie były za duże oczko A na jaki wzrost jest ta sukienka?


Ja normalnie nosze 36, one tam maja zawyzone numeracje. Na wzrost 171 plus 5 cm obcas, ale proponuje ja na nizsza osobe, bo jest troche umeczona na dole wiec mysle ze jakies 3-4 cm do skrocenia.
Jesli masz ochote kupic to sobie najpierw przymierz w sklepie i daj znac.
Ja bede z sukienka w Polsce na Wielkanoc uśmiech
Ja bylam zachwycona, naprawde.
tez sie martwilam, ze moglam z ramiaczkami, albo z innym dekolten, ale dekolty w V bardziej zmniejszaja biust a ta sukienka wlasnie powiekszala
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
Lila napisał:

Hehe, ja chyba powinnam mieć 36, ale nie wiem - do tej pory przymierzałam tylko 38 i wszystkie były za duże oczko A na jaki wzrost jest ta sukienka?


Ja normalnie nosze 36, one tam maja zawyzone numeracje. Na wzrost 171 plus 5 cm obcas, ale proponuje ja na nizsza osobe, bo jest troche umeczona na dole wiec mysle ze jakies 3-4 cm do skrocenia.
Jesli masz ochote kupic to sobie najpierw przymierz w sklepie i daj znac.
Ja bede z sukienka w Polsce na Wielkanoc uśmiech
Ja bylam zachwycona, naprawde.
tez sie martwilam, ze moglam z ramiaczkami, albo z innym dekolten, ale dekolty w V bardziej zmniejszaja biust a ta sukienka wlasnie powiekszala


Ech, no to mógłby być problem, bo ja mam 173 oczko Ale nie omieszkam przymierzyć tej sukienki, bo nie powiem - bardzo mi się podoba Very Happy A dekolt właśnie taki, jaki chciałabym mieć, bo proste dekolty z odcięciem pod biustem optycznie go powiększają. Serek (czyli V) niestety odpada w przypadku małych biustów. A jeszcze jedno pytanie do Ciebie: suknia jest dość wąska i z tego co widzę minimalnie dłuższa z tyłu. Nie przeszkadzało to w tańczeniu? Było Ci wygodnie? Bo w takich sukniach boję się, że mi się nogi w materiał zaplątają albo co ha ha
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
metka
moderator
moderator


Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 3676

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sadie, Ty nie odczuwałaś i czułaś się komfortowo. Ale nie możesz gwarantować jakiejkolwiek dziewczynie, że w jej przypadku będzie tak samo uśmiech

Owszem, suknie należy idealnie dopasować do kształtów i figury dziewczyny ale jeśli mimo to, ma się tym przejmować i siedzieć w głowie, to lepiej chyba, żeby zafundowała sobie te ramiączka niż co chwilę poprawiała i przeklinała w duchu, że jednak się na to nie zdecydowała uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech...no z tym dopasowaniem różnie bywa. Wczoraj przeczytałam na innym forum - poznańskim - że jednej dziewczynie krawcowe w salonie chyba za mocno przycięły materiał na sukni, czego rezultatem była suknia tak ciasna, że ledwo się dopięła, nie było nawet odrobiny nadwyżki materiału (więc nie było z czego "popuścić"), suknię dziewczyna odebrała na 4 dni przed ślubem, więc niewiele dało się zrobić i w rezultacie dusiła się na własnym ślubie....masakra. Za luźna źle, za ciasna też niedobrze oczko
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 15 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group