Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co spędza Wam sen z powiek?:)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 66, 67, 68  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja narazie zaprzestałam szukacsukni, bo obawiam sie, ze nie znajdę takiej jaką mam w głowie. A jesli pójde do salonu z pewnym wzorem w głowie to moze nic mi sie nie spodoba. A tak pójdę i będę zakładac wszystkie modele, które mi sie podobają i moze się zakocham Very Happy


Dziewczyny a nie boicie sie, ze te suknie bez ramiączek będa wam spadać? Juz raz ktoś pisał,ze nie spadają, ale ja np. w nacie znalazłam duzo filmików w tych sukniach, gdzie Panna Młoda co chwilę musi ją poprawiać.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 8:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękan suknia... też się nad taką zastanawiałam i właśnie z bordową szarfą uśmiech są pięknie proste.. uwielbiam takie uśmiech Ale ja narazie szukam projektanta mojej wynalezionej sukni uśmiech i wciąż nie mogę znaleźć smutny
Sposób wkomponowania bordo w taki sposób w suknię, to świetny pomysł.. buty na pewno będą pasować! I nie będzie zbyt "mdło" uśmiech


Co do ramiączek, to ja wiem, że będzie mi spadać... dlatego doszyję ramiączka. Pytałam w salonie i mówiono mi, ze od każdej sukni można ramiączka "dorobić". Jeśli się ma mały biust, to moze takiego problemu nie ma, ale jesli ktoś "ma czym oddychać" język no to niestety ramiączko jak dla mnie obowiązkowe oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
San
maniak
maniak


Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 1475
Skąd: Karlsruhe

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No włąsnie ja nie mam za bardzo cycków Very Happy więc w takiej suklnie to będe płaska jak deska, a w takiej z ramiączkami może da sie coś wyczarować Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

San napisał:
No włąsnie ja nie mam za bardzo cycków Very Happy więc w takiej suklnie to będe płaska jak deska, a w takiej z ramiączkami może da sie coś wyczarować Very Happy


Hej wykrzyknik
Ja juz po, wiec moge wypowiedziec sie na temat sukni, ja tez "prawie nei mam cyckow" a w tej sukience musz epowiedziec wygladaly na calkiem wieksze:)

http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=12.pravia

Polecam, lekka zwiewna, poprawia proporcje i mialam ten dluugaaasny 4 metrowy welon, oh jak bylo pieknei!!
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Oj, dziewczeta - a znacie cene tego cuda? Bo to Justin Alexander jest Embarassed Mnie tez ta suknia zachwycila i nawet rozwazalam w salonie, czy by jej nie przymierzyc, ale nie ukrylaby wszystkiego co ja musze skrywac Rolling Eyes Jest niewatpliwie piekna.. uśmiech


A ja znam oczko W salonie w Poznaniu nowa kosztuje 3000, z ekspozycji 2500. Więc chyba nie jest tak źle oczko Tylko zastanawiam się nad jej kolorem. Bo jak ją przymierzyłam, to miałam wrażenie, że jest taka mocno żółtawa-ecru, a tu na zdjęciu to raczej kość słoniowa. Nie wiem, czy jest produkowana w różnych odcieniach, czy może w przymierzalni światło było nie to....Niewiele już pamiętam, bo za dużo się naprzymierzałam język z oczkiem Ale niedługo pójdę tam jeszcze raz przymierzyć, to się okaże. Jedyne co mi się w niej nie podoba, to guziczki z tyłu przez caaaałą suknię. Wiem, że niektórym to się podoba, ale mi nie. Kojarzy mi się ze strojem papieskim język Jak myślicie, można w takim salonie przerobić ją tak, żeby była bez guziczków? Czy panie krawcowe się tego nie podejmą?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna W napisał:
San napisał:
No włąsnie ja nie mam za bardzo cycków Very Happy więc w takiej suklnie to będe płaska jak deska, a w takiej z ramiączkami może da sie coś wyczarować Very Happy


Hej wykrzyknik
Ja juz po, wiec moge wypowiedziec sie na temat sukni, ja tez "prawie nei mam cyckow" a w tej sukience musz epowiedziec wygladaly na calkiem wieksze:)

http://www.madonna.pl/pl/sanpatrick.php?s=12.pravia

Polecam, lekka zwiewna, poprawia proporcje i mialam ten dluugaaasny 4 metrowy welon, oh jak bylo pieknei!!


I co? Spadała z biustu podczas tańczenia, czy nie? (bo ja też nie mam się czym pochwalić język z oczkiem a słyszałam, że właśnie dziewczyny z małym biustem można w sukience porządnie zacisnąć i jest ok - a przy większych biustach siłą rzeczy co nieco zjeżdża, bo działa grawitacja Wink )
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu sukienka od tyłu, żeby wiadomo było o co mi chodzi z tymi guziczkami język z oczkiem

_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lila napisał:
I co? Spadała z biustu podczas tańczenia, czy nie? (bo ja też nie mam się czym pochwalić język z oczkiem a słyszałam, że właśnie dziewczyny z małym biustem można w sukience porządnie zacisnąć i jest ok - a przy większych biustach siłą rzeczy co nieco zjeżdża, bo działa grawitacja Wink )


Nie zjezdzala w ogole, ona ma wsrodku gorset ze zaciska mocno w pasie i pod biustem plus ma taki pas przez ktory pzreciaga sie stanik bez ramiaczek(najlepiej na silikonowym pasku takim to przyczepia sie do ciala) i zupelnie nie spadala. Tylko musza ci krawcowe dobrze ja dopasowac zeby byla cdosc ciasna. ja bylam mega zadowolona, biust mialam wiekszy, bylo mi wygodnie, i wygladalo bardzo ladnie , naturalnie. Polecam naprawde. Cena jest tylko taka srednia, ale moge odsprzedac rozmiar 34, nawet welon rowniez:)uśmiech
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a przy większych biustach siłą rzeczy co nieco zjeżdża, bo działa grawitacja Wink )[/quote]


Bzdurka skarbie. Nawet przy wiekszych biustach dobrze dopasowana suknia z gorsetem wcale nie zjezdza. Mialam taka, mam biust i nic mi nawet przez moment nie zjezdzalo
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lila
gaduła
gaduła


Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sro 4 Lis 2009, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to super Very Happy No ja niestety naoglądałam się dużych biustów ciągnących suknie w dół, więc pomyślałam, że to od tego zależy. A najwidoczniej wszystkie były niedopasowane Wink Czyli mówisz, żeby nie bać się sukni bez ramiączek, tylko przypilnować, żeby była właściwie dopasowana?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 66, 67, 68  Następny
Strona 14 z 68

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group