Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedam:) cudowna!! suknia ślubna princessa (księżniczka) WROCŁAW + gratisy:)

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
czikoo
początkujący
początkujący


Joined: 26 Jan 2020
Posts: 1

PostPosted: Sun 26 Jan 2020, 20:27    Post subject: Sprzedam:) cudowna!! suknia ślubna princessa (księżniczka) WROCŁAW + gratisy:) Reply with quote

UWAGA!! SPRZEDANA!! uśmiech

fotki: https://www.olx.pl/oferta/cudowna-suknia-slubna-princessa-ksiezniczka-wroclaw-gratisy-CID49-IDvg82l.html

Przyszedł czas żeby sprzedać suknię, która sprawiła, że ten wymarzony dzień był naprawdę wyjątkowy!wykrzyknik uśmiech

Suknia posiada piękny tren (odpinany) z tyłu, kryształki Svarowskiego. Kupiona nowa (wartość prawie 3tyś zł) i użyta dwa razy (na ślub i sesje ślubnąoczko ma wszyte poduszeczki i nie wymaga biustonosza. Zapinana z tyłu na guziczki. Rozmiar 34-38 ( w tej chwili jest na 34 ale ma duże zapasy materiału o czym za chwilę, mój wzrost 170cm, miałam kilkucentymetrowy obcas na zdjęciach). Krawcowa mówi że jest możliwość skrócenia. Więcej info na telefon (Patrycja)

Gratis dorzucam pokrowiec!

Suknia była wyprana po sesji ślubnej, a drobne uszkodzenia na dole od obcasów zostały naprawione przez krawcową.

Co do wymiarów, licząc od szwa do szwa:

- szerokość sukni przy łączeniu góry z dołem: 38cm (+ 3cm luzu z KAŻDEJ STRONY na ewentualne poszerzenie - czyli razem ok 6cm)

- szerokość sukni pod biustem: 36,5cm (+ 3cm luzu z KAŻDEJ STRONY na ewentualne poszerzenie - czyli razem ok 6cm)

- suknia z miseczkami i na ich wysokości: 44,5cm (można je wypruć, wtedy automatycznie suknia się poszerzy)

- cała suknia od ramiączka do spodu sukni ma ok. 154cm

W razie dodatkowych pytań proszę pisać, dzwonić, mogę wysłać więcej zdjęć - sama wiem jaki to stres znaleźć tę jedną jedyną suknię uśmiech

Przymiarka i odbiór możliwa w centrum Wrocławia (okolice Dworca Głównego PKP) po umówieniu

Zapraszam! uśmiech


Last edited by czikoo on Wed 18 Mar 2020, 20:23; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Aniela1
bywalec
bywalec


Joined: 26 Sep 2018
Posts: 164

PostPosted: Wed 18 Mar 2020, 16:56    Post subject: Reply with quote

Sukienka z pewnością jest wspaniała, ale szukam o trochę innym kroju. Jakbyś chciała szybko ją sprzedać to proponuję ją wystawić na stronie Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/przemysl . Jest tam taka kategoria, do której możesz ją przypisać i nic za to ogłoszenie nie zapłacisz. Fajnie, że istnieje taki portal, na którym łatwo można sprzedawać i kupować rzeczy.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group