Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Trochę inne podziękowanie :)
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jessi99
Guest





PostPosted: Mon 29 May 2017, 18:46    Post subject: Reply with quote

Jak widać inspiracji na podziękowania dla rodziców jest mnóstwo, tych nietypowych także uśmiech Mnie osobiście bardzo podobają się wszelkiego rodzaju upominki z grawerem. Ciekawy wybór tego produktów można znaleźć w http://www.grawernia.pl/k34,chrzest-komunia-slub.html. Według mnie takie podziękowania dla rodziców to świetna pamiątka na długie lata. Do tego jakiś kosz kwiatów lub ulubionych słodyczy i jestem pewna, że każdy rodzic będzie zachwycony uśmiech
Back to top
majowapanna
początkujący
początkujący


Joined: 28 Mar 2017
Posts: 9
Location: Toruń

PostPosted: Thu 8 Jun 2017, 12:21    Post subject: Reply with quote

otylesmotyles wrote:
A my naszym rodzicom zafundowaliśmy 3 dniową wycieczkę. Byli bardzo zadowoleni.


o! A gdzie ich wysłaliście?
Back to top
View user's profile Send private message
sreg
gaduła
gaduła


Joined: 27 Mar 2008
Posts: 356
Location: Warszawa

PostPosted: Thu 8 Mar 2018, 14:57    Post subject: Podziękowania dla rodziców Reply with quote

Ciekawym pomysłem jest film z podziękowaniami dla rodziców uśmiech
_________________
Zapraszam http://www.idmultimedia.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
nina_p
początkujący
początkujący


Joined: 18 Jul 2018
Posts: 3
Location: Łeba

PostPosted: Wed 18 Jul 2018, 7:31    Post subject: Reply with quote

Wycieczka na 3 dni w góry. W naszym kraju jest wiele pięknych miejsc gdzie można wypocząć. Być może rodzicom odpowiada aktywny wypoczynek więc czemu nie zafundować jakiejś niezbyt kosztownej wyprawy w poszukiwaniu przygód. Osobiście pomysł z SPA jest świetny. Z pewnych względów w ramach podziekowania szykujemy upominek z grawerem, lecz jeszcze nie zdecydowaliśmy sie co to będzie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Solution
uzależniony
uzależniony


Joined: 18 Apr 2018
Posts: 728

PostPosted: Wed 18 Jul 2018, 15:06    Post subject: Reply with quote

Znajomi w geście podziękowania dla rodziców kupili im olbrzymie lustro o nazwie Wiktoria w sklepie https://www.dkwadrat.pl/ Prezent dość nietypowy, ale podobno rodzicom bardzo sie spodobał. Powiem Wam, że wcale sie nie dziwię, bo i mnie sie podoba uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
GawelJaworski
początkujący
początkujący


Joined: 25 Sep 2018
Posts: 2

PostPosted: Tue 25 Sep 2018, 15:29    Post subject: Reply with quote

Najbardziej powinno im się spodobać coś własnoręcznie robionego np. tort z lukrowymi podobiznami Very Happy


__________________

identyfikatory imienne
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group