Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

oddam kota w dobre ręce
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec
View previous topic :: View next topic  
Author Message
agattt
moderator
moderator


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 13577

PostPosted: Sun 11 Mar 2012, 11:46    Post subject: Reply with quote

ewaluno Shocked Shocked Shocked

Jak na razie to Ty wyskakujesz z atakami, ja tylko chciałam zaznaczyć, że nie warto wydawać sądów jak się nie wie do końca co i jak. Zresztą nieważne. Nie wiem o co Ci chodzi z tym atakowaniem Ciebie, nie jestem wtajemniczona i chyba nie chcę być :/
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
ewaluna
uzależniony
uzależniony


Joined: 18 Jun 2011
Posts: 623
Location: Z filmu Burtona

PostPosted: Sun 11 Mar 2012, 12:08    Post subject: Reply with quote

agattt wrote:
ewaluno Shocked Shocked Shocked

Jak na razie to Ty wyskakujesz z atakami, ja tylko chciałam zaznaczyć, że nie warto wydawać sądów jak się nie wie do końca co i jak. Zresztą nieważne. Nie wiem o co Ci chodzi z tym atakowaniem Ciebie, nie jestem wtajemniczona i chyba nie chcę być :/


Tak,to jest delikatne zaznaczenie,że nie warto wydawać sądów.Zupełnie pozbawione ironii.Zupełnie.
Quote:

Ale nie ma to jak od razu zakładać inny scenariusz i wieszać na kimś psy Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
agattt
moderator
moderator


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 13577

PostPosted: Sun 11 Mar 2012, 12:14    Post subject: Reply with quote

Jeżeli o mnie chodzi, to ja tam żadnej ironii nie wstawiłam. Może rzeczywiście wyrażenie "wieszać psy" jest za mocne, chodziło mi o to, żeby nie czepiac się dziewczyny i nie wydawać sądów nie znając całej sytuacji.
Z mojej strony nie było to ironiczne.

Jeżeli chcesz kontynuować ten wątek Ewaluno to zapraszam na priv, bo ja tutaj śmiecić nie chcę tłumacząc się z czegoś, czego nie zrobiłam.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Smużka
maniak
maniak


Joined: 25 Feb 2010
Posts: 1386

PostPosted: Mon 12 Mar 2012, 12:30    Post subject: Reply with quote

Niestety dziś jest taki ogrom "wymyślonych alergii", żeby tylko się pozbyc zwierzaka, że nic dziwnego, że na słowo "alergia" miłośnicy zwierząt mają już istną "alergię".
Ktoś sobie na to zapracował, a inni 'piją jego piwo'. Rolling Eyes Confused

Sama jestem wyczulona na alergie i nie wierzę w to, bo zbyt wiele razy spotkałam się z oszustwem.
Wiem, że to nie fair, bo są prawdziwe alergie i dramaty, ale co zrobić..
_________________
Ślub cywilny

Ślub kościelny
Back to top
View user's profile Send private message
lamorela
guru
guru


Joined: 23 Apr 2012
Posts: 2142
Location: Białystok

PostPosted: Fri 29 Jun 2012, 19:34    Post subject: Reply with quote

Co do alergii po latach posiadania zwierzęcia to jest możliwe. Znaczy mój R., miał wcześniej alergię, ale praktycznie bez objawów, więc gdy dostał kotkę Pusię, została u niego. Oddali ją po 7 latach bo alergia się bardzo mocno nasiliła i nie było o pozostawieniu zwierzaka.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Back to top
View user's profile Send private message
Kamilka75
bywalec
bywalec


Joined: 13 Feb 2018
Posts: 232

PostPosted: Tue 22 May 2018, 14:25    Post subject: Reply with quote

Chyba ciężko jest oddać takie zwierzę prawda ? Po pierwsze dlatego, że się przywiązaliście, po drugie, większość chce przyjąć do domu małe kotki. My zdecydowaliśmy się wziąć kotka z ogłoszenia. Na początku było strasznie ciężko go do nas przyzwyczaić, potrzebne były nawet takie krople i przekąski uspokajające https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_dbanie-o-zdrowie-kota_preparaty-uspokajajace-dla-kota-858.html , ale teraz to wierny zwierzak, pełen czułości.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Zwierzyniec All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group