Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co mamy już załatwione?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 537, 538, 539  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gosiu, mnie akurat wybieranie sukni przypada na poczatki stycznia, by zachowac margines bezpieczenstwa.. A w styczniu jest sesja, 2 kolekcje w salonach, bo stara wychodzi (przeceny, promocje) ale wchodzi nowa.. Dostalabym oczopląsy gdybym znow wszystko ogladala i wybierala od nowa. Wiec ja juz sie zdecydowalam na fason sukienki:) Bo to ta jedyna co spac mi nie daje język Kwiaty wybraly sie same - zobaczylam i sie zakochalam.. A obrączki, alkohol - to przeciez sie nie psuje, grzecznie lezy i czeka na swoją kolej w imprezie.. uśmiech My kupilismy wczesniej z obawy o podwyzki cen.. z reszta łatwiej nam rozlozyc w czasie te koszty. Ale mozna to i pozniej zalatwic, zwlaszcza ze jesli slub w sierpniu to mozesz w marcu spokojnie zajrzec do salonow z sukniami i sie rozejrzec co jest, co ci sie podoba etc oczko Ja w maju wiem ze bede miec urwanie glowy z praca mgr, sesją na uczelni i stresem przedslubnym (moze zgubie kilka dodatkowych kg z tej okazji Twisted Evil ).. Zaproszenia tez wybralam, bo ja akurat mam takiego gnoma w brzuchu co mi wierci dziure dopoki nie podejme decyzji. a jak juz zdecyduje, splywa na mnie blogosc i moge sie relaksowac w tej materii Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia-1606
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 471
Skąd: ok. Gdańska (Kaszuby)

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę że my alkohol zaczniemy kupować szybciej i chciałabym się rozjerzeć za jakas fajna księgą gości czy innymi drobnymi rzeczmi. Bo tak jak mówisz nie zniszczą się a wydatki są rozłożone w czasie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też wszystkie zakupy rozłożylismy stopniowo na każdy mesiąć uśmiech Powolutku i wszystko sie kupi uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze rozlozenie wydadkow jest madrym pomyslem i przede wszystkim nasza kieszen tego az tak nie odczuwa. Poza tym jak napisala juz Liziii wiekszosc rzeczy moze lezec i nic im sie nie stanie, zreszta ja miesiac przed slubem mam powazny egzamin i w zwiasku tym nie chce wszystkiego odkladac na ostatnia chwile, bo glowe bede miala zaprzatnieta zupelnie czyms innym. A gwarantuje, ze sukienka sie nie znudzi jesli to sukienka z marzen i snow - ja mam swoja w szafie juz prawie dwa miesiace, ogladalam ja raptem trzy razy, z czego dwa mierzylam. Jeszcze mi sie nie znudzila Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 9 Paź 2009, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze moja tez mi sie nie znudzi.. Poki co mierzylam ją dwa razy (w salonie, tego samego dnia), teraz wystarczy ze spojrze na zdjecie i mi sie cieplo robi na mysl ze bylaby moja..
Wiec skoro samo zdjecie wywoluje takie emocje, to mysle ze i suknia wiszaca w szafie nie bylaby pomylka. Wcale mnie nie kusi by biegac po salonach.. Tzn moglabym pomierzyc, ale nie z nastawieniem szukania..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Sob 10 Paź 2009, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
wystarczy ze spojrze na zdjecie i mi sie cieplo robi na mysl ze bylaby moja..


Liziii
z moja mialam dokladnie tak samo Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiesia19
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 41

PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz mam:

1. zarezerwowany termin w urzedzie i kosciele
2. zarezerwowana sala
3. obraczki

Jestem w trakcie :

1. szycia sukienki!wykrzyknik! mam wzor ktory odgapilam z pokazu mody. ktory widzialam na Wedding TV
2. przygotowywania zaproszen (robie sama, podpatrzylam w magazynach jak robic samemu ladne zaproszenia
3. Zrzucania zbednych kilogramow (plywam 4 razy w tygodniu!wykrzyknik)

Mam przed soba:

1. wybor firmy cateringowej
2. Orkiestry

i miliona innych rzeczy. ktore spedzaja mi sen z powiek. wesoły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy już to wszystko, co trzeba mieć wcześniej sporo, czyli:
- fotograf,
- kamerzysta,
- sala,
- kościół,

Wybieramy właśnie księge dla gości, obrączki, przygotowujemy podziękowania dla rodziców, rozglądam się za sukienką, zastanawiamy się nad rodzajem wódki oczko I nie wiem co jeszcze powinniśmy na tym etapie wybierać? uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madziex - no orkiestre/DJ'a wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziex
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 222
Skąd: Kraków/Hrubieszów

PostWysłany: Nie 11 Paź 2009, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liziii napisał:
Madziex - no orkiestre/DJ'a wykrzyknik



aaaah, no zapomniałam dopisać, że orkiestrę też JUŻ MAMY język oooh to moje rozkojarzenie oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 537, 538, 539  Następny
Strona 120 z 539

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group