Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nie mogę się doczekać!!!!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 64, 65, 66  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Nie 27 Wrz 2009, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawalcz jakoś o nią.... to w zasadzie jedyna w życiu kobiety okazja, żeby się wystroić aż tak Wink Cena faktycznie osłabia, ale z krawcową to dobry pomysł.... nie rezygnuj tak szybko Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie - nie poddawaj się uśmiech szukaj koronki, może coś znajdziesz uśmiech. Przeglądaj fora bo może ktoś akurat będzie chciał się "pozbyć" takiej sukni? Albo podobnej, którą da się przerobić na taka.
A może pójdziesz do jakiegoś salonu gdzie szyją suknie (oni sami zajmiją się szukaniem koronek itp), tylko nie do firmowego, i może tam ta suknia będzie tańsza?
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, moja krawcowa na codzien pracuje w salonie sukni ślubnych.. Ale wiem, ze lubi pojezdzic i poszukac idealnego materiału.. Wiec licze, ze z jej znajomoscia rynku i moim zapałem do sukni cos znajdziemy.. Nie wiem czy stopien trudnosci sie nie zwiekszy przez fakt, ze ja chce suknie ecrue, nie białą.. Czy bedzie mniejszy wybór?
Suknie z drugiej ręki są na "rynku"..i nawet niedrogo, bo 2400zł.. ale rozmiary 38 albo 40/42.. a ja nawet jakl przestane jesc cokolwiek do slubu to obawiam sie ze w ten rozmiar nie wejde.. Albo za krotka znow jest.. ;/ Ale plany sie w głowce krystalizują i warto podjąc wyzwanie.. serduszka
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Be@tka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 892

PostWysłany: Pon 28 Wrz 2009, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jesteś tak w niej zakochana to rzeczywiście warto. No i jak krawcowa zna rynek to super Very Happy Powiem Ci ze jak ja chodziłam po salonach to było sukni ecru tyle samo co białych więc myśle, że to za bardzo nie komplikuje sprawy oczko
_________________

www.beatailukasz.pobieramysie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochane!Musze powiedziec ze bylo super!!Wszystko sie udalo prawie idealnie, wszyscy najedzeni wybawieni i zadowoleni,\slub byl cudowny i zero stresu naprawde!wykrzyknik A na weselu wybawilam sie jak na zadnym innym!! Polecam dziewczyny, nie stresowac sie a jest to najpiekniejszy dzien w zyciu!wykrzyknik
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko ze do mojego dnia jeszcze 239 innych smutny a ja sie doczekac nie moge!wykrzyknik Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skoro jesteśmy w temacie 'nie mogę się doczekać'....

to ja właśnie przez 3 dni pilnowałam domu mojej siostry, bo wyjechała i oczywiście po pracy przyjeżdżał mój Andrzej. Byliśmy strasznie zmęczeni oboje i mimo tego, że ostatnią noc poprostu PRZESPALIŚMY to było cudownie. Spania obok kochanego faceta chyba nic mi nie zastąpi. To, że jest ciepły jak piecyk, że mogę wtulić się w jego ciałko i że głaska mnie i czasem patrzy przez sen na mnie, albo ja na niego....
Dla tego też nie mogę się doczekać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem o czym mówisz Very Happy
Ja mam ciepły piecyk od grudnia, kazdej nocy na moje zawołanie Cool Nie ma takiego koca/koldry ktoreby dawały tyle co męskie włochate ciałko zęby Choc jak sie to ciałko na mnie zdenerwuje, to potrafi nocą zabrac całą kołdre tylko dla siebie! zły

Ja juz sie nie moge doczekac az znow bedzie wiosna, cieplutko i w ogole uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 1 Paź 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahha z takich rzeczy to całą noc własnie musiałam co jakiś czas szturchać to męskie ciało obok, bo strasznie chrapało lol Wyjątkowo teraz, bo jest chory. No ale co zrobić, przecież mu na śpiąco nie amputuję migdałków widelcem.... chociaż pokusa była język język język język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pią 2 Paź 2009, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój żuk chrapie nałogowo smutny moge szturchac, miauczec, wyc, prosic, łaskotac a on jak chrapał tak chrapie.. Evil or Very Mad Tego nie pokonam..
Dobrze ze chociaz skarpetki wynosi do kosza na brudne pranie język Uwazam to za swoj osobisty sukces jako trener/treser Twisted Evil

Nie moge sie doczekac kiedy bede miec za sobą to cale pisanie pracy mgr!wykrzyknik Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 61 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group