Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia ślubna 34 36 38 tiul krótka gorset

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
juskus
początkujący
początkujący


Joined: 03 Jun 2016
Posts: 1

PostPosted: Fri 3 Jun 2016, 12:32    Post subject: Suknia ślubna 34 36 38 tiul krótka gorset Reply with quote

900 zł.
Sprzedam suknię ślubną, długość do połowy łydki (mój wzrost 167cm, rozmiar ubrań 36-3Cool.
8 warstw tiulu, gorset lekko usztywniany, wiązany, możliwość łatwej przeróbki szerokości, rozmiaru. Spódnica zapinana na krótki zamek (|spódnica jest jedną częścią z gorsetem). Pas w talii odpinany, można go zmienić na inny lub całkiem zlikwidować. Dla chętnych mogę dorzucić rękawiczki koronkowe wiązane w stylu gorsetu na nadgarstkach oraz stroik na głowę.
Cena do negocjacji.
Osoby z Żor lub okolic zapraszam na osobiste obejrzenie sukni, mogę także posłać więcej zdjęć na maila.














Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group