Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oprawa ślubu i wesela - FAJERWERKI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bombashop
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 4
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 21 Lut 2015, 13:55    Temat postu: Oprawa ślubu i wesela - FAJERWERKI Odpowiedz z cytatem

Jesteś zainteresowany oryginalnym pokazem fajerwerków dla gości weselnych ? Marzysz by na ślubie pojawiło się coś nietuzinkowego? Chcesz mieć wejście na salę weselną w iskrzących fontannach? Napisz do mnie. Firma działająca na rynku od lat oferuje oprawę ślubów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych w fajerwerki.
Kontakt: Monika
tel.504-988-117
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Pią 27 Lut 2015, 11:36    Temat postu: Ceny atrakcji Odpowiedz z cytatem

Jak już o fajerwerkach mowa, to warto porównać ceny i wybrać coś rozsądnego. Może inne atrakcje też Was zainteresują np. pokaz tańca. Tu znajdziecie fajne info wraz z szacunkowymi cenami http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/atrakcje-weselne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annawloska
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Wto 24 Mar 2015, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny faktycznie rozsądne uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anula2
Gość





PostWysłany: Czw 21 Maj 2015, 22:02    Temat postu: ulepszenia, kombinacje Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że im więcej kombinacji na weselu tym gorzej uśmiech Byłam na kilku weselach i przy nadmiernej ilości atrakcji impreza się nie kleiła. Fajerwerki ok, ale jakieś pokazy barmańskie, magicy itp to już przesada...

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Pią 19 Cze 2015, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem podobnego zdania. Na weselu najlepsze są tańce i zabawy, gdzie można się udzielać. Zapraszanie firmy z zewnątrz robiącej różne pokazy i sztuczki mi się nie podoba. Co innego pokaz sztucznych ogni po lub przed oczepinami uśmiech Na naszym weselu tak było i wszystkim się podobało. Fantastyczny widok!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrsania
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Cze 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią 19 Cze 2015, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli towarzystwo jest fajne to wystarczy radio z discopolo jedzonko i dużo wódki oczko
_________________
przedszkole językowe Mokotów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group