Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Czy wypada brać ślub bez przyjęcia weselnego?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Beata W.
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My długo odkładaliśmy ślub właśnie ze względu na przyjęcie weselne. Wesel oboje nie lubimy, kasy nam szkoda, bo oszczędzamy na mieszkanie (mieszkamy w wynajętym) i tak naprawdę tylko tradycja by nas do tego zmusiła. Ale bez przesady, przecież jeśli ktoś z gości się obrazi za brak wesela to widać mamy inne priorytety. A dla mnie ważniejsze jest zapewnienie sobie mieszkania żeby móc mieć dziecko i jakąś stabilizację, niż wydawanie fortuny na wesele bo wypada, bo ktoś mnie zaprosił to ja też muszę zrobić...

popr.pisownię/mod/
_________________
Bywam zakręcona jak makowiec na święta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Wto 28 Sty 2014, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam Beatko, że słusznie postąpiliście. Nikt nie powinien krytykować Waszej decyzji. Widzisz, te wzajemne zapraszanie się na wesela to jak łańcuszek Św.Antoniego Very Happy . A to, że stracisz jakieś tam relacje rodzinne- no właśnie, tylko po weselu sami zostajecie z własnymi sprawami i codziennością. No nie wiem, może się mylę.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miggg
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2014
Posty: 4

PostWysłany: Nie 6 Kwi 2014, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mandarynka napisał:
Jasne, że nie trzeba robić ogromnego wesela jeśli tylko młodzi nie mają na to ochoty i/lub pieniędzy uśmiech sama byłam niedawno na takim skromnym weselu - obiedzie swojej najlepszej przyjaciółki. Oprócz mnie była tylko najbliższa rodzina. A wesele odbyło się w cudnym ośrodku, który nazywa się Łubinowe Wzgórze w okolicach Lublina: http://lubinowe.pl/imprezy-okazjonalne/wesela/


Mandarynka - opisz coś wiecej na temat ilości jedzenia i jakości, bo samo miejsce patrząc na stronę wydaje się super. Czy masz może jakieś zdjęcia z tego przyjęcia weselnego? Jakie było menu? Jeśli mowa o okolicy to faktycznie jest bardzo ładnie. Wink
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anielita
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Radom

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beata W. napisał:
Ale bez przesady, przecież jeśli ktoś z gości się obrazi za brak wesela to widać mamy inne priorytety. A dla mnie ważniejsze jest zapewnienie sobie mieszkania żeby móc mieć dziecko i jakąś stabilizację, niż wydawanie fortuny na wesele bo wypada, bo ktoś mnie zaprosił to ja też muszę zrobić...


Bardzo mądre podejście.
_________________
fxproeasyforex500.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Wto 17 Mar 2015, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najważniejsze jest to aby zrobić to, co wam odpowiada!uśmiech
Chociaż na pewno rodzina się poobraża... Ale to w końcu jest Wasz dzień. i to Wam musi się wszystko podobaćoczko

popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group