Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Warszawa - Tawerna Róża Wiatrów - kto był?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 11:56    Temat postu: Warszawa - Tawerna Róża Wiatrów - kto był? Odpowiedz z cytatem

Poszukuję aktualnych opinii o tej tawernie. Oglądaliśmy w sobotę, akurat przygotowywali przyjęcie na 67 osób ( jakoś objętościowo nie wyglądało). Wydawało mi się, że strasznie mało miejsca jest do tańczenia, może na 2- 3 pary. Czy któraś z Was była tam na weselu, jesli tak to na ile osób i jak było z miejscem do tańczenia?
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sterniczka84
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbijam temat, gdyż również interesuje mnie to miejsce, a zwłaszcza kwestia przestrzeni do tańczenia. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia?

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 1 Gru 2011, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy pomogę, ale myślałam o tej restauracji jakiś czas temu już po wybraniu naszej sali. Róża Wiatrów jest dobra na przyjęcie nie tańczone tak na 50 osób chyba maks. Jak my byliśmy to nie mogłam się doliczyć 67 miejsc, a już było bardzo ciasno. Do tego jest taras, więc na takie "zasiadane" przyjęcie w sam raz. Jeśli ma być miejsce do tańczenia, to myślę, że tak z 30 osób powinno być.
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judytkaxx
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 83

PostWysłany: Czw 9 Paź 2014, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Ci w tej kwestii akurat nie doradzę, ale warto sobie przejrzeć ofertę hoteli, bo często mają swoje ciekawe rozwiązania no i zawsze jest miejsce gdzie ulokować gości przyjezdnych.
Sprawdź sobie www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtiii
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Lut 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sala jest ok, ale jeśli ktoś poszukuje innego miejsca i nie ma też cateringu i obsługi wesela to polecam firmę która ma ofertę na www.kameralnarestauracja.pl - jest to restauracja w centrum Warszawy z bardzo bogatą ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group