Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie chcę wyglądać jak choinka;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też popieram i uważam, ze tutaj kok lepiej, a nie rozpuszczone. Rękawiczki ewentualnie, ale takie własnie jak na zdjęciu, z takiego materiału, nie tiul i nie na 1 palec.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon 26 Lip 2010, 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym ze ja nigdy nie mialam jeszcze zadnego koka ani takiego upiecia gdyz jestem wysoka i mnie to wydluzy jeszcze za bardzo. w ogole boje sie ze to mi poprostu nie pasuje(choc w sumie powinnam sprawdzic) albo ze przy tancu mi opadnie i bedzie gdzies wisiec na karku Smile ojjj ale mam metlik teraz w glowie. ale bardzo Wam dziekuje za wszelkie rady Wink teraz musze to wszystko przemyslec i cos zadecydowac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 27 Lip 2010, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze kok nie musi być na czubku głowy, może być niżej uczesany, więc nie będzie Cię wydłużał, a po drugie większe ryzyko rozlecenia się fryzury jest przy luźno upiętych włosach, niż przy koku Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Sro 28 Lip 2010, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie uśmiech Koki trzymaja się lepiej niż luźniejsze fryzury i kto mówi, ze ma być do góry? Jest wiele koków nisko na głowie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Sob 7 Sie 2010, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie widze problemu jesli chodzi o rękawiczki - rekawiczki + suknia duża + diadem to bedzie wyglądała jak księzniczka z bajki uśmiech fajnie:)

biżuterie polecam jakąś bardzo delikatną, kolczyki, albo jakiś wisiorek na łańcuszku uśmiech
co do makijazu - mocny to nie znaczy że zły, jak wszystko bedzie delikatne to warto umocnić oczy... jesli natomiast masz jakies ciemniejsze akcenty w swoim "wystroju" to maikijaz można zrobić jakiś delikatniejszy uśmiech

najlpeiej by bylo widziec zdjęcie po tych próbach uśmiech
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 7 Sie 2010, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalam dlugo nad tym wszystkim i stwierdzilam, ze w kosciele nie bede miala rekawiczek tylko bolerko takie skromne zeby przykryc ramiona, na sali zaloze sobie rekawiczki a jak beda mnie wkurzac to zdejme Smile welon miec bede bo kwiata moge sobie kiedys jeszcze upiac a welonu nie zaloze nigdy wiec nie chce z niego rezygnowac. nad fryzura i bizuteria nie chce mi sie na razie myslec oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 837
Skąd: polska

PostWysłany: Czw 2 Paź 2014, 7:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rekawiczki sa dawno nie modne ja proponuje uzyc mniejk blyskotek i dodatkow tez nie lubie takich choinek:/
_________________
"never give up"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group