Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nasze bukiety
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 236, 237, 238  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Wto 14 Lip 2009, 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelka26 napisał:
Mi strasznie podobają się zwisające bukiety. Sęk w tym, że jestem niska (160cm) i taki zwisający optycznie skróci mnie jeszcze bardziej. A te słoneczniki są przepiękne.


Jeśli pójdziesz do profesjonalnej kwiaciarki ona dostosuje bukiet do twojego stroju i osoby. Moja siostra wybrała sobie kwiaty jakie chciała i model bukietu ale kwiaciarka powiedziała że to co wybrała kompletnie do niej nie pasuje... moją siostrę zatkało ale zgodziła się na jej pomysł i to był strzał w 10 wykrzyknik Bukiet bardzo śliczny drobny dla drobnej osóbki
a oto fotka bukietu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie się zorientowałam, że zapomniałam o bukiecie ślubnym, w związku z tym, że jestem wysoka i dośc okrąglutka to chyba powinnam mieć ten bukiet w odwróconą krople czy łezkę pytajnik
Pomóżcie czy do tej suknie:
http://www.lisaferrerapoznan.pl/public/gown/2952/Cosmobella_7250.html

pasuje bukiet 7 lub 8
http://www.flores.com.pl/index.php?cat_id=171&page=0&view=0&sort=

nie cierpie storczyków, więc poszukuje czegoś innego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
4kwiaty
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 14:21    Temat postu: Dekoracje Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne bukiety z róż wybrałaś magpio. Angelka 26 - bukiet zwisający wcale Cię nie skróci jeżeli będzie proporcjonalny w stosunku do Twojej figury. Jeżeli jesteś drobna, to bukiet zwisający powinien być "lekki" nie zbity (np. nie taki jaki wybrała magpio). Powinno być w nim więcej przestrzeni między kwiatami.
_________________
www.4kwiaty.pl : Gdy wybierasz kwiaty, pamiętaj, że to jest Twój ślub, niech to będą kwiaty jakie lubisz Ty a nie .... teściowa oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
forumowiczka81
gaduła
gaduła


Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 371

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ładne bukiety, wydaje mi się, że bukiet ładnie się z suknia skomponuje kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angelka26
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 72

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magpio

oba bukiet bardzo mi sie podobaja, te kwiaty to nie eustomy?? Wydaje mi sie ze kolory trzeba byłoby zmienic bo musza kontrastowac z suknia
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 15 Lip 2009, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bukiet 8 do tej sukni zrobi fajny kontrast, nie będzie wszystko na biało Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

;-)dzięki powiem w kwiaciarni, żeby dała więcej dodatków zielonych to chyba będzie ładnie odbijać od sukni, a z kolorem boje się bo moja suknia niby jest biała ale w świetle mieni się na srebro / złoto więc boje się przegiąć w jedną czy drugą stronę.
A powiedzcie ile tych kwiatów potrzebuje:
Dla mnie bukiet of corse Wink
dla pana młodego - butonierkę
dla świadkowej - mini bukiet pasujący do mojego, ale czy może być okrągły czy też musi być ta odwrócona kropla jak w przypadku bukeitu dla mnie??
dla świadka- też taka butonierka jak dla pana młodego?
a dla dziewczynki niosącej obrączki pytajnik Sama poduszka wystarczy, czy zamówić jakieś cudeńko na rączke??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Czw 16 Lip 2009, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świadkowej mniejszą, okrągłą wersje - po co ma mieć taki jak Twój język
dziewczynce od obrączek może faktycznie coś na rączkę małego a świadkowi też butonierkę tylko oczywiście mniejszą niż swojemu Mężu Cool Mężu niech się też poczuje ważny lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magpio
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 63

PostWysłany: Pią 17 Lip 2009, 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

angelka26 tak tak róże i eustomy
ruda 87 racja niech Mąż też się czuje ważny Wink jeszcze mi sie przypomniało,że dla mnie kwiatek do włosów Wink teraz muszę sobie to spisać zanim zapomne i dać mężuli żeby zamówił, bo już dosyć późno zostały 3 tygodnie Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 236, 237, 238  Następny
Strona 30 z 238

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group