Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Skladanie życzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
K@sieńk@
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 53
Skąd: Siemianowice Śląskie

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najchetniej pominełabym całe te skłądanie życzen;/ i tak wiem kto mi szczerze życzy a kto tylko z musu Confused a te ściskanie, całowanie... grrrr

u Nas zazwyczaj skłąda sie życzenia pod Kościołem chyba ze pogoda nie dopisze a jak jes nastepny ślub to nowożeńcy schodza troche dalej żeby nie wchodzić w kadr nowej parze:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tissana
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2009
Posty: 44
Skąd: opoczno

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Nas życzenia są zawsze pod Kościołem, a jeśli pogoda nie dopisze to wtedy w Kościele, ale ja się nie spotkałam ze złą pogoda na ślubie póki co uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilona123
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 113
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas zyczenia są zawsze składane juz na sali. Pod kosciolem jedynie skladaja tylko Ci co dostali zawiadomienie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasetka
maniak
maniak


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1119
Skąd: Kielce

PostWysłany: Czw 25 Cze 2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tissana napisał:
U Nas życzenia są zawsze pod Kościołem, a jeśli pogoda nie dopisze to wtedy w Kościele, ale ja się nie spotkałam ze złą pogoda na ślubie póki co uśmiech



Moja kuzynka która już 13 lat po ślubie bo w 96 roku brała ślub o ile się nie mylę (z resztą na zaproszeniach od ślubu są daty) i przyjęła nazwisko męża bo nazywała się tak jak ja z panieńskiego i jest bratanicą mojego taty wesoły) ale nic nie widać aby się postarzała, jakby czas się na niej zatrzymał... dziewczynki chyba ją odmłodziły, ale do rzeczy! Życzenia składane były w kaplicy miłosierdzia (teraz się ta kaplica tak nazywa wtedy była kaplicą matki bożej nieustającej pomocy czy kieleckiej) bynajmniej w Józefie brała ślub ja miałam jeszcze 11 lat nastką byłam Very Happy jak tańczyłam na jej weselu na szkolnej stołówce.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milagros
bywalec
bywalec


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 209
Skąd: woj. Zachodniopomorskie

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie jest tak czasem powspominać śluby starszych kuzynek, jak sie było jeszcze dzieckiem Very Happy A co do składania życzeń, to u nas też są zawsze pod kościołem, tzn. jak się skończy msza ślubna. Jeszcze nigdy się nie spotkałam na ślubach, na których byłam żeby padał deszcz uśmiech
_________________
ślub cywilny

ślub kościelny

[u
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z reguly pod kosciolem skladaja jedynie ci ktorzy nie uczestnicza potem w weselu. reszta sklada zyczenia na sali:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie i na wszystkich ślubach i weselach na jakich byłam, życzenia są pod kościołem po mszy. Co do pogody to rok temu na weselu mojego kuzyna było tak zimno i zerwał się taki wiatr, że wszyscy dygotali z zimna... i na dodatek zaczęło pokrapywać.... Rolling Eyes a ślub był bodajrze pod koniec wrzesnia Rolling Eyes

na pogodę nie ma reguły , cóż.... lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ladyinred
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 421
Skąd: Mazurki

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas z reguły życzenia składa się zaraz po wyjściu z kościoła, ale myślę, że na to nie ma reguły, byliśmy w tamtym roku na ślubie i weselu, gdzie mimo pięknej pogody, życzenia składano dopiero na sali.
_________________


Szczęśliwa żona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sro 29 Lip 2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas składanie życzeń i wręczanie prezentów odbywa się tuż po przybyciu na salę, tylko osoby, które nie będą na weselu składają życzenia pod kościoołem lub usc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Majcia
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 14

PostWysłany: Czw 30 Lip 2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie życzenia składane są po ceremonii ślubnej przed kościołem, w przypadku brzydkiej pogody na sali a przed kościołem tylko przez te osoby które przyszły wyłącznie na ślub.

Martwi mnie tylko fakt, że po naszym ślubie jest jeszcze jeden, nie chciałabym przeszkadzać następnej parze, ale z drugiej strony nie chce sobie też odbierać tej przyjemności;) bo osobiście bardzo mi się to podoba i też na to czekam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 8 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group