Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie ślubne szyte za granicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michelle
początkujący
początkujący

PostWysłany: Sob 14 Lut 2009, 23:07    Temat postu: kupno sukni przez internet Odpowiedz z cytatem

Znalazłam sklep internetowy, gdzie szyją suknie na zamówienie. Modele mają cudne- same zobaczcie www.madameblanche.pl I ceny rewelacyjne max 1500złwykrzyknik! Znalazłam u nich suknie marzeń, jednak obawiam się, czy jest to firma godna zaufania... Czy któraś z was kupowała suknie w Madame Blanche, albo chociaż ma informacje na ten temat...pytajnikpytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
bywalec
bywalec

PostWysłany: Nie 15 Lut 2009, 1:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękne suknie!wykrzyknik
Powrót do góry
Iwi
bywalec
bywalec

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maja na serio sliczne te suknie...zaraz bede do nich pisac...a noz widelec mi sie uda znalezc cos co mi odpowiada (pod wszystkkimi wzgledami)

Powrót do góry
efa163
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej dziewczyny, dawno nic nie pisałam i w między czasie odbył się już mój ślub:). Było bardzo fajnie i miło i prawie tak jak sobie wymarzyłam,gdyby nie brzydka pogoda. Ale to nie jest akurat najważniejsze. Wcześniej pisałam o szyciu sukienek, no więc ja kupiłam gotową. Nie zamieniłabym jej na żadną inna. Była tak wygodna, że nawet nie zdawałam sobie sprawy, że suknia ślubna noszona kilkanaście godzin może taka być. Zwróćcie dziewczyny na to uwagę, bo przecież nie warto stresować się faktem, że coś nas uwiera, gryzie czy opada. Suknia oprócz tego, że powinna być przepiękna to przede wszystkim jednak powinna pasować do naszego charakteru i tego jakie stroje lubimy. Nic na siłe dziewczyny. Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe panny młode i trochę mi smutno, że jest już po wszystkim:(
Powrót do góry
agutkaZG
kandydat
kandydat

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
ja też wolę wszystko najpierw przymierzyć zanim kupię - tym bardziej suknię ślubną oczko
Aczkolwiek moja koleżanka kupiła suknię na allegro i trafiła w 10!wykrzyknik
Miała piękną, modną suknię i na dodatek bardzo tanią - 500złwykrzyknik!

Ja kupiłam też na allegro bez przymierzania. Very Happy Pani podała mi wszystkie szczegółowe wymiary i nic a nic nie musze przerabiać. Very Happy
I moja sukienka kosztowała mnie 177,50zł + 20zł przesyłka. Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Iwi
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczesciara...ja sie boje, jak cholera, choc obserwuje kilka modeli, ktore mi sie podobaja. Na dodatek "boje sie" ze przed slubem jeszcze schudne!! Narazie mi znajomi radza, zebym poczekala..a ja nmie chce czekac na ostatni dzwonek!! Chyba jednak zaryzykuje Allegro.

Powrót do góry
Iwi
bywalec
bywalec

PostWysłany: Sob 13 Cze 2009, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efa163, gratulacje. Oprocz pogody , mam nadzieje, ze wszystko inne bylo jak sobie zaplanowalas. Wstawilas moze jakies zdjecia do galerii?

Powrót do góry
K@sieńk@
kandydat
kandydat

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do sukienek szytych za granicą a zamawianych np. na aukcjach allegro słyszałam tylko tyle, że są generalnie wporządku jednak w 95% trzeba sie z nią udac do krawcowej i ostatecznie dopasowac do siebie.
Tez sie nad tym zastanawiałam tymbardziej, że zweżyć zawsze można dac krawcowej jednak chyba nie zaryzykuje i postawie na salon...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum ślubne Ślub-Wesele.pl Strona Główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: