Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

suknie - nie moge się zdecydować!! xD
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 102, 103, 104  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Pią 19 Cze 2009, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, chodziło tylko o to konkretne zdanie, nie o to że ktoś autentycznie chce taką suknię założyć Smile jakby na ślub się nadawała wyłącznie suknia na kole, rozkloszowana, a'la książniczka z bajki, a proste skromne sukienki były na jakieś przyjęcie urodzinowe i do ślubu nie pasowały....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O gustach się nie dyskutuje oczko Ja wypatrzyłam sobie taką bez koła - skromniutką: Felicidad z La Sposa 2009 Very Happy



W takim kroju wyglądam bardzo dobrze ...ale to się jeszcze okaże jak ją przymierzę...a może w innej np. z kołem będę wyglądała lepiej ? język
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angunn
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sob 20 Cze 2009, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Póki nie przymierzysz obu fasonów, to się nie przekonasz uśmiech
Ja tez na początku miałam inną wizję sukni Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

violinist83 napisał:
O gustach się nie dyskutuje oczko Ja wypatrzyłam sobie taką bez koła - skromniutką: Felicidad z La Sposa 2009 Very Happy



W takim kroju wyglądam bardzo dobrze ...ale to się jeszcze okaże jak ją przymierzę...a może w innej np. z kołem będę wyglądała lepiej ? język


Sliczna!wykrzyknik Ale wszystko trzeba mierzyc. uśmiech Ale jak ja zalozysz to od razu poczujesz, ze to ta jedyna:)
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
violinist83
guru
guru


Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 3460
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 21 Cze 2009, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że to będzie ta jedyna oczko
okaże się już we wrześniu-bo tak się wybieram na przymiarki Very Happy
_________________
Ślubowaliśmy 03.07.2010r uśmiech

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1305
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 4

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałam Cymbeline Ravel. Kupiona za 4500 zł (teraz żaluję, że tyle dałam za sukienkę) a sprzedałam ją za 700 zł!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1305 napisał:
ja miałam Cymbeline Ravel. Kupiona za 4500 zł (teraz żaluję, że tyle dałam za sukienkę) a sprzedałam ją za 700 zł!


No tyle kosztuja te sukienki niestety, ale to tylko jeden jedyny taki raz w zyciu.. wiec moze wartoo? Szczegolnie jesli czulas ze to ta jedyna...
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a własnie, i tu się rodzi pytanie.....

czy kupowała któraś z Was sukienkę przez internet pytajnik
np. na allegro jest mnóstwo takich ogłoszeń, że uszyją na miarę za granicą wg. super ślicznego wzoru z żurnala a wszystko to za jedyne 1000zł.... w czym tkwi tajemnica? w 'plastikowym' materiale ? niby piszą że materiał też dobrej jakości....

oooo pierwsze lepsze
http://www.allegro.pl/item667253214_suknie_slubne_na_miare_pracownia_casablanca.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę szczerze, że weszłam na tę stronkę i ze dwie powiedziałabym, że są ładne i wcale nie wyglądają "na sztuczny materiał" - z tym allegro róznie to bywa, ja np. nie pojechałam na bazar Różyckiego w wawie bo też tak uwazałam, że są "sztuczne, kiepskiej jakości" suknie, w tej samej cenie co tam - znalazłam w salonie - zupełnie inny materiał. Ale odbiegam od tematu na który zaczełam, poprostu trzeba "trafić", czasami i na allegro ogólnie w necie są naprawdę piękne suknie:) To, że droższa - czasami duuuuużo kosztuje, ale nie zawsze wygląda tak pieknie i jakościowo dobrze jak za 2 tys. suknie. Uwierzcie, moja znajoma miała suknie prawie za 5 tys. - nic specjalnego - dla mnie firanka, szkoda kasy - nie wyglądała na taka kwote. Niektóre suknie naprawdę wyglądają "jak szmaty" za przeproszeniem, ale niektóre tanie 9podobnie na necie) zjawiskowo. naprawdę - róznie to bywa - jak na aukcjach -- na jednej szjs, na drugiej nie uśmiech Ciekawe czy nie "zakręciłam i mnie zrozumiałyście:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Wto 23 Cze 2009, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rozumiem uśmiech


tylko właśnie zastanawiam się jak trafić na ten nie-szajs lub czy wogóle zrezygnować z kupowania w sieci tylko iść do salonu gdzie będę miała przymiarki, dodatki itp.... oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 102, 103, 104  Następny
Strona 19 z 104

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group