Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

makijaż ślubny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 126, 127, 128  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Czw 11 Cze 2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ufff to aż lżej na sercu...
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile kosztuje mniej wiecej taki slubny makijaz? Bo chyba tez sie na niego zdecyduje, na pewno jest trwalszy a to w sumie w dniu slubu najwazniejsze, czy umawiacie sie na probny makijaz?

I czy znacie kogos w Czestochwie, kto zajmuje sie makijazem...?
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agutkaZG
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 72
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Pią 12 Cze 2009, 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Nas ślubny makijaż kosztuje ok. 100zł.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coni
guru
guru


Dołączył: 29 Kwi 2009
Posty: 2526

PostWysłany: Nie 14 Cze 2009, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mimo, ze nie mam problemow z robieniem makijazu, w tym dniu chce byc malowana przez profesjonalistke. Mialam juz kiedys robiony taki makijaz i bez poprawek utrzymal sie caly dzien i cala noc (makijaz byl robiony ok godz. 12 i wytrzymal bez poprawek sie do samego rana). Poza tym uwazam, ze nawet najlepsze kosmetyki z drogerii nie zastapia tych uzywanych przez profesjonalne makijazystki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna W
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 242
Skąd: Oslo

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 7:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez juz sie umowilam do kosmetyczki, takiej z polecenia, musi byc dobra bo ponad 3 miesiace do slubu, a ona juz miala tylko jedna godzine wolna w termin mojego slubu!wykrzyknik!


Juz sie nie moge doczekac!! A na probny makijaz tez powinnam sie wybrac?pytajnik
_________________
Małżeństwo to przecież taki piekny stan... to sztuka życia ze sobą już do końca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Czw 18 Cze 2009, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poszła, tak dla pewnosci, zeby w tym najpiekniejszym dniu nie było zadnych niespodzianek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Your_princess
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 781
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 22 Cze 2009, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z makijażem.
Byłam jakieś 3 tygodnie temu na próbnym i jestem średnio zadowolona.
A wymalowali mnie tak: wszystko w odcieniach grafitu. Wewnętrzne brzegi oczu jasny a po zewnętrznych częściach bardzo ciemny popiel, także wynik straszny. Kiedy popatrzyłam w lustro - efekt okrągłych oczu. Nie pasowało mi do mych rudych włosów. A babka powiedziała, że raczej złotych, brązowych nie, bo mam takie oczy i włosy... do tego jeszcze: błyszczyk puder i to wszystko - tak to będzie wyglądało (a zaznaczę, że tego w próbnym nie użyła, tylko słownie powiedziała)
Co mi poradzicie kochane? Bo tak sobie myślę, żeby jakieś zdjęcie zabrać i jej pokazać jak ma mnie wymalować?
Niestety idę do tej samej Sad
_________________
Jesteśmy małżeństwem od dnia 27.06.2009r.


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
betty22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 667
Skąd: woj.opolskie

PostWysłany: Nie 28 Cze 2009, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, powiedz jej szczerze co ci sie niepodoba- w przeciwnym razie niebedziesz sie czuc komfortowo przez cale wesele a to na byc twoj najpiekniejszy dzien!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melassa
bywalec
bywalec


Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 229
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon 29 Cze 2009, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama się umiem umalowac, ale nie tak, żeby to nie spłynęło po całym dniu. Dlatego na pewno pójdę do profesjonalisty:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PrettyBride
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 22

PostWysłany: Sro 1 Lip 2009, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heyka:)) Ja zajmuje sie makijazami slubnymi i wieczorowymi juz bardzo dlugo i trafiaja do mnie w bardzo duzych ilosciach dziewczyny wlasnie po takich nie udanych makijazach probnych u kosmetyczek!wykrzyknik Ich opowiadania mroza krew w zylach jak mozna potraktowac przyszla panne mloda ani nie mogly pokazac swojej propozycji ani kosmetyczka nie sluchala sugestii ze streony klientki!wykrzyknik Ja czegos takiego nie dopuszczam do mnie przychodza dziewczyny czasami z wybranymi juz w gazetkach lub necie makijazami i zawsze odwzorowuje to ca chca miec w dniu slubu. Razem przedyskutujemy oczekiwania i koncowy efekt wiec zawsze mam bardzo dobry kontakt z klientkami i wychodza ode mnie bardzo zadowolone:))) Takze jak co dziewczyny zapraszam do mnie!wykrzyknikwykrzyknik Pozdrawiam:) Paulina.
_________________
Optymistyczna sliczna wizazystka:))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 126, 127, 128  Następny
Strona 10 z 128

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group